Gracz

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
melisandre
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:16

Re: Gracz

Post autor: melisandre »

Przede wszystkim jak lubicie cs go, to warto zarejestrować się tutaj http://mygo.pl/ możecie promować swój serwer plus dodatkowo pogadać z doświadczonymi graczami i to totalnie za friko
Awatar użytkownika
qwe321
Posty: 93
Rejestracja: 27 gru 2019, 13:54

Re: Gracz

Post autor: qwe321 »

Każdy z nas w wolnej chwili może stać się graczem, więc wydaje mi się, że powinniście zerknąć sobie na stronę http://www.najlepsze-porady.pl/rozrywka ... dziec.html Tam dowiecie się o nowej i świetnej grze Cyberpunk 2077. Ma ona swoją wersję papierową i na jej podstawie została stworzona właśnie ta gra komputerowa.
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 53
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: Gracz

Post autor: erlich0 »

Ja bardzo lubię grać w gry internetowe. Taka forma spędzania wolnego czasu bardzo mnie relaksuje. Wiele interesujących tytułów, które bardzo polubiłem znalazłem dzięki artykułom i rankingom dostępnym na stronie https://gryfun.pl/.
Awatar użytkownika
pika
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:30

Re: Gracz

Post autor: pika »

Jeśli chcesz mieć dostęp do najnowszych gier w najniższych cenach i dodatkowo mieć je od ręki bez zbytecznego czekania na dostawę to wybierz portal https://www.gamivo.com/pl/ Masz tam najnowsze pozycje w najniższej cenie w wersji cyfrowej czyli od ręki bez zbytecznego czekania na dostawę. Na pewno znajdziesz tam swój wymarzony tytuł na każdą dostępną platformę.
Awatar użytkownika
wino1233
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2019, 12:10

Re: Gracz

Post autor: wino1233 »

Większość graczy zastanawia się jaką konsolę wybrać, ciekawe porównanie najnowszych konsol znalazłem niedawno w internecie http://wnetrzator.pl/ps5-czy-xbox-x-co-wybrac/ . Już niedługo premiera nowej generacji konsoli Sony, informacje przekazywane są stopniowo, wiemy już jednak całkiem sporo. Warto poczytać i zdecydować się na jak najlepszy wybór.
ODPOWIEDZ