Instalacje wod-kan

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Instalacje wod-kan

Post autor: kilimangaro »

Jakiś czas temu mieliśmy kilka problemów z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Dopiero pomoc http://comfortsystems.pl/ pokazała, że problem wynika z błędów projektowych. W najbliższym czasie będzie cała instalacja w kłopotliwym miejscu przebudowana, by nie było więcej problemów. U Was też były takie przygody z budynkami, które zostały niedawno kupione.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: morgan »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam skontaktować się z firmą http://gazinstal.net/ Tam pracują specjaliści, na których można polegać.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: Malewicz »

Jeśli chodzi o wybór urządzeń z zakresu techniki sanitarno-grzewczej, hydraulicznej, urządzeń wodno-kanalizacyjnych to w Chorzowie sprawdźcie sobie JP-Instalacje w Chorzowie https://www.jp-instalacje.pl/ W ofercie mają także montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i grzewczych. Firma jest solidna, ma dobre ceny i jest warta uwagi, u nas spisali sie doskonale.
użuk

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: użuk »

U nas w bloku to są kwiatki takie z tą instalacją wodną i kanalizacyjną, że to się w głowie nie mieści. Co chwilę komuś coś na głowę leci, co chwilę jest jakiś problem... A ja wam mówię, no kosmos totalny. Ale w sumie z drugiej strony mamy też opcję po prostu się wyprowadzić, to mąż nie chce. A dużo by mówić. Dlatego ja czekam, aż to nas zaleje i wtedy będzie problem.
żancia

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: żancia »

O, to ja wam współczuję. A może jednak spróbujecie się dogadać z właścielem mieszkania i tutaj będziecie mieli porozumienie w kwestii sprawdzenia kanalizacji i odpływów? Bo jak was zaleje, to sąsiad ma problem,ale jeśli wy kogoś, to już dla was kłopot. Może sprawdzicie też sklep Sawic http://sawic.pl/oferta/ z wyposażeniem hydraulicznym? To się wam przyda.
juliś

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: juliś »

W sumie to u mnie w domu jest hydraulik, ale on to w zupełności nie ma doświadczenia. Dopiero co szkołę skończył. Wiecie, coś takiego jak zbiornik hydroforowy czy pompa zamontuje, bo to w końcu nie jest trudno przyłączyć, ale nie wiem, czy będzie w stanie na przykład przygotować to pod budowę całą instalację i tak dalej. No, zobaczymy z czasem.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: Bella »

Przy takich problemach najlepiej wezwać dobrego hydraulika lub pogotowie hydrauliczne. Jeśli chodzi o Wrocław, to takie usługi świadczy na przykład firma JOT-KA, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/. Jak widać zakres świadczonych przez nią usług jest bardzo szeroki, więc polecam ;)
bejból

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: bejból »

Jeśli szukasz specjalistycznej firmy, która jest w stanie zamontować zbiornik pod powierzchnią ziemi to mogę polecić speców z http://jaas-kontenery.pl/ gdzie od A do Z zajęli się przygotowaniem projektu aż po końcową realizację na terenie mojej działki. Kompleksowe i profesjonalne wykonawstwo.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: Eliza111 »

Jeśli potrzebna jestlokalizacja wycieków z kanalizacji to fachowcy z firmy przeciek24 pomogą. Oni mają wieloletnie doświadczenie. To rzetelni i profesjonalni ludzie którzy posługują się nowoczesnym, świetnym sprzętem i mają dobre metody. Polecam ich. Mi bardzo pomogli.
Karzelek123ą

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: Karzelek123ą »

Pomożecie? Czym kierować się w trakcie kupowania zbiorników wyrównawczych pionowych, wyrównawczych poziomych i do kompresora oraz gdzie go dokonać? Może ktoś ostatnio dokonywał takiego zakupu? Zna ktoś ofertę ze strony internetowej http://www.wlasnemiejsce.pl/jak-podlacz ... droforowy/? Dajcie znać
Branżej

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: Branżej »

Hej. Kupuję często różne towary wod-kan i zawsze z jednego sklepu, bo mają szeroki wybór, wysokiej jakości produkty oraz dobre ceny.
Nazywa się on TERSAN i jest w Gdańsku https://www.hydrauliczny-gdansk.pl/oferta Można tam kupić całą armaturę łazienkową na przykład, systemy kanalizacyjne czy elementy instalacji grzewczych np. do instalacji podłogowej. Także warto odwiedzić ten sklep.
marek22

Re: Instalacje wod-kan

Post autor: marek22 »

Jeśli ktoś musi wykonać renowacja kanalizacji metodą rękawa która polega na utworzeniu nowego przewodu wewnątrz starej uszkodzonej rury to musi wezwać odpowiednich fachowców. Ja polecam firmy z doświadczeniem w tej dziedzinie bo to nie łatwa sprawa.
ODPOWIEDZ