Inwestpwanie w firmę

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Inwestpwanie w firmę

Post autor: beebee »

Czasami inwestowanie w firmę to nie tylko nowe technologie czy sprzęt. Czasami warto tez zadbać o swoja firmę od strony prawnej. Dlatego też dobrze jest mieć w firmie kontakt z kimś takim jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , by w każdej chwili gdy pojawią sie jakieś prawne wątpliwości móc to z kimś skonsultować.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Makaronik »

Warto rozwaznie prowadzic takie inwestycje. Moim zdaniem powinnismy odpowiednio zainwestowac pieniadze ktore beda pochodzic z zyskow z tytulu prowadzenia dzialanosci gospodarczej. Takze lepiej skontaktowac sie najpeierw z odpowiednim doradcą - np Piotrem Bralczykiem ,ktory ma ogromny staz jesli chodzi o takie mechanizmy zachodzace na rynku finansowym http://zarabiajmy.pl/ Doskonale wie jak zainwestowac zeby sporo zyskac a nic nie stracic
Awatar użytkownika
madmac
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:12

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: madmac »

Często trafia się na takie oferty. Według mnie dużo jest tego i zdecydowanie jest w czym wybierać.
Jednak w życiu zwykle tak się zdarza, że kto spodziewa się nieoczekiwanego, ten dobrze na tym wychodzi.
Awatar użytkownika
shaker23
Posty: 42
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:47

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: shaker23 »

Inwestowanie w firmę to również inwestowanie w bezpieczeństwo. Gdy prowadzicie moze jakąś firmę produkcyjną to myślę, że przydadzą się do niej takie ogrodzenia przemysłowe https://palisada.pl/ogrodzenia-panelowe . Dzięki temu myślę, że teren firmy będzie odpowiednio odgrodzony i bezpieczniejszy ;).
Awatar użytkownika
Martina
Posty: 49
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Martina »

Jeżeli już macie swoją firmę to na pewno warto w nią zainwestować, spróbować podbić rynek. Do tego jednak potrzebne są oczywiście pieniądze. Rodzajów inwestycji jest też sporo, także nie mając firmy można zainteresować się takimi firmami jak https://europpa.eu/ W tym miejscu można postawić na pożyczki społecznościowe, bardzo bezpieczną opcje która polega na pożyczanie waszego kapitału zewnętrznym firmom.
Awatar użytkownika
unama
Posty: 78
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:30

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: unama »

Dobrze zainwestowane pieniądze w firmę to z całą pewnością inwestycja z odpowiedni program, który ma na celu usprawnić codzienną prace w danym przedsiębiorstwie. Takie rozwiązania jak oprogramowanie dopasowane do branży wdraża się już nawet w gabinetach lekarskich, zwłaszcza tych prywatnych. Tu popularność zyskuje Medchart. Wiele cennych informacji na jego temat znajdziesz tutaj https://medchart.pl/kontakt . Daje on wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy, jak i kontroli. Wszystko zgodne jest z obowiązującymi przepisami RODO.
Awatar użytkownika
hubiz
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: hubiz »

Da się swój biznes szybko rozwijać i wiele rozwiązań jest teraz dostępnych także w internecie. Biuro wirtualne wirtualne-biuro-heaven.pl też zajmie się prowadzeniem korespondencji, księgowości. Jak tylko się da to warto skorzystać z takiej pomocy i nowoczesnych rozwiązań. Zawsze to rozwinie biznes.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 136
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Mikka »

Z całą pewnością warto, a nawet trzeba też inwestować w innowacyjny sprzęt do swojej firmy. Dzięki, któremu możemy stworzyć przykładowo oryginalne produkty, wyroby. Ja prowadzę swoją drukarnię od 3 lat i teraz też postanowiłam, że zakupię do niej prasę termotransferową https://www.supportart.pl/ . Uważam, że to świetne urządzenie za pomocą, które można drukować na różnych płaskich powierzchniach .
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Bella »

Osobiście uważam, że w firmie najbardziej opłaca się inwestować w nowoczesne oprogramowanie informatyczne, na przykład takie, jakie oferuje https://www.thinq.pl/Oprogramowanie. Dzięki takim innowacyjnym programom cała firma tak naprawdę może sprawniej funkcjonować, a to z kolei może się wiązać ze zmniejszeniem strat i zwiększeniem zysków ;) Tak więc jest to inwestycja, która ma ogromne szanse się zwrócić ;)
Awatar użytkownika
looki
Posty: 87
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:01

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: looki »

Warto zadbać o odpowiednie oprogramowanie. Takie musi być najlepsze z możliwych, inaczej może być ciężko. Według mnie taki sklep z oprogramowaniem spełni swoją rolę. Mają świetne ceny jak na niektóre programy.
ile razy nasze ślady przecinają się ze śladami tego, z kim póżniej będziemy wspólnie kroczyć przez życie.
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: MalaMonka »

Wiadomo, że trzeba będzie inwestować w rozwój, bez tego nie będziecie mieli szans na sukces w biznesie. Szczególnie na początku trzeba będzie przeznaczyć sporo środków na swoją firmę. W rozwoju, dobrych decyzjach i korzystnych kontraktach na pewno przydadzą się odpowiednie umiejętności takie jak np. umiejętność negocjacji. Jak piszą na http://businesspl.com/index.php/finanse ... -na-sukces trzeba będzie się do każdych odpowiednio przygotować, ale i też wykształcić u siebie pewne umiejętności.
Awatar użytkownika
Martina
Posty: 49
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Martina »

Decydując się na własną działalność na pewno trzeba być gotowym na mniejsze lub też większe koszta. Sytuacja w biznesie często się zmienia i trzeba być elastycznym. Zakładając firm trzeba myśleć o różnych scenariuszach, szczególnie gdy wchodzicie z kimś do spółki. Ja na to postawiłam i był to dobry krok do przodu. W takich powiązaniach trzeba jednak mieć wszystko dobrze uregulowane prawnie. Jeżeli też postawicie na tego typu formę działalności to oferta od firmy https://krsdlafirm.pl/ zapewni wam prawną pomoc i załatwienie wszystkich spraw w KRS.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 457
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: mikksenia »

Warto zastanowić się czy Twoja firma potrzebuje fizycznej reprezentacji np. biura? Jeśli nie, to obecnie masz szerokie możliwości w kwestii biura wirtualnego. Firma http://www.ebiuro.olsztyn.pl/ proponuję Ci kompleksową usługę związaną z prowadzeniem biurowych obowiązków. Prężnie się rozwijają i mają doświadczenie w tym temacie.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: domin »

Wiadomo też, że każda firma musi dopasowac odpowiednie rozwiązania do swoich potrzeb, nie każdy przecież program sprawdzi się w każdej branży. Mam nadzieję, że zgadzacie się ze mną w tej kwestii. Z tego co widziałam to firma https://cshark.com/areas/fintech/ oferuje oprogramowanie z zakresu IT i cieszą się ogromną popularnością.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: emki920 »

Inwestycje to świetny pomysł, ale pod warunkiem, że wiemy, w jaki sposób się nimi zainteresować i w jaki sposób się nimi zająć. Myślę, że fajną odpowiedzią może być również strona https://viennalife.pl/strefa-inwestowan ... a-funduszy bo dzięki tej firmie znajdziecie sposób na swoje oszczędności.
Awatar użytkownika
hubiz
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: hubiz »

W firmie trzeba mieć magazyny i hale i w którymś momencie będzie konieczne, by takie postawić. Odpowiednie materiały się przydadzą i takie https://betblok.pl/sciana-ogniowa-przec ... gniotrwale ściany ogniowe będą konieczne, bo zabezpieczą miejsce na wypadek pożaru.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: gratka »

Warto inwestować w firmę zdecydowanie. Tylko w jaki sposób, to już zależy od charakteru firmy. Może to być na przykład wdrożenie odpowiedniego oprogramowania. Nie wiem czy z takim jak https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... -designer/ się spotkaliście. Altium Designer to ujednolicone środowisko projektowania elektroniki, które łączy wszystkie narzędzia projektowe w jednej aplikacji. Warto je rozważyć.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Tomik00 »

A nad jakimi możliwościami inwestowania się zastanawialiście? Mnie na ten moment szczególnie zainteresował rynek nieruchomości, a w przypadku dodatkowych szkoleń w tym zakresie warto postawić na https://wiwn.pl/ z pomocą którego przeprowadzisz pierwszą transakcję i dobrze na tym zarobisz.
Awatar użytkownika
wino1233
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2019, 12:10

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: wino1233 »

W każdą firmę należy inwestować, niektóre inwestycje mają charakter krótkofalowy a niektóre długofalowy. Zdecydowanie ważniejsze są te drugie, to one mimo początkowego wydatku w ujęciu długofalowym przynoszą firmie oszczędności, inwestycje takie jak finansowanie termomodernizacji to przykład rozsądnego zarządzania środkami oraz korzystnego wpływu na finanse przedsiębiorstwa w ciągu kolejnych lat. Warto korzystać z możliwości finansowania takich modernizacji w formie pożyczek bez oprocentowania.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: kilimangaro »

Jeżeli mamy swoje strony internetowe na zwykłych serwerach współdzielonych to warto zainwestować w serwery wirtualne vps. Są one bardziej wydajne, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia problemów ze stroną czy też działaniem firmowej poczty elektronicznej. Można przeglądać w ofertach i wybierać. Tak podpowiem tylko, że bardzo fajna oferta jest dostępna na https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps. Kto korzysta z usług tej firmy to wie, że może liczyć na bardzo dobrą wydajność.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Tadek99 »

Inwestowanie w firmę powinno być tak samo dobrze przemyślane, jak pozostała lokata kapitału. W każdym przedsiębiorstwie jest wiele potrzeb, które wymagają spełnienia. Dokładna analiza pozwoli na zainwestowanie w to, co przyniesie najbardziej wymierne korzyści. W moim przypadku był to robot współpracujący https://corobotics.pl/zastosowania/prze ... ztucznych/
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 94
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:10

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Elonor »

Inwestowanie w firmę jest nieuniknione. W dodatku prowadzenie jej wymaga sporego nakładu pracy. Po jakimś czasie niektóre urządzenia są wyeksploatowane i trzeba je po prostu wymienić. Akurat w naszym przedsiębiorstwie przyszedł moment na zamówienie nowego odciągu lakierniczego i mam przeczucie, że najlepszym dostawcą tego sprzętu będzie Hoecker Polytechnik https://www.hoecker-polytechnik.pl/pl/ . Składaliście może u nich jakieś zamówienie do swojej firmy?
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: beebee »

Niestety ale prowadzenie firmy nie jest takie łatwe. Musisz pamiętać o ciągłym rozwoju by nie stać w miejscu. Na szczęście takie rozwiazania jak oferuje ta firma https://seito.pl/ zdecydowanie wspomagają nasze działalnosci.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Gabar »

Inwestowanie w firme to obowiązek każdego biznesmena.
Awatar użytkownika
szklanica
Posty: 48
Rejestracja: 04 lis 2019, 13:07

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: szklanica »

Rozwój firmy zalezny jest nie tylko od tego jak dba sie o klienta i zarobki ale tez o pracownika. U nas wystarczyl motywator w postaci pakietów medycznych z medicover dla kazdego pracownika. To umozliwia latwiejszy dostep do opieki medycznej
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Tadek99 »

hubiz pisze: ↑19 cze 2019, 23:24 Da się swój biznes szybko rozwijać i wiele rozwiązań jest teraz dostępnych także w internecie. Biuro wirtualne wirtualne-biuro-heaven.pl też zajmie się prowadzeniem korespondencji, księgowości. Jak tylko się da to warto skorzystać z takiej pomocy i nowoczesnych rozwiązań. Zawsze to rozwinie biznes.
Cieszę się, że trafiłem na Twój wpis. Poleciłem takie rozwiązanie mojej żonie. Szybko przekonała się, że to bardzo dobre rozwiązanie. Już nie znosi tony dokumentów do domu. Z racji miejsca zamieszkania skorzystaliśmy z oferty https://foggyoffice.pl/ we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Makaronik »

Warto rowniez odpowiednio rozdysponowac srodki finansowe uzyskane dzieki naszej firmie. Zdecydowanie warto inwestowac i podwajac swoje zyski. W tej kwestii z pewnością pomoże Ci Piotr Bralczyk http://zarabiajmy.pl/ - to doradca finansowy z duzym doswiadczeniem i rozeznaniem na rynku finansowym. Warto sie z nim skontaktowac
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: appolo23 »

Kiedy firma się rozwija zdecydowanie warto w nią inwestować, często potrzebne jest dodatkowe miejsce magazynowe lub produkcyjne. Warto poznać ofertę firmy SolidHale, fachowe doradztwo już od etapu projektowania. Tak wykonany obiekt, będzie wizytówką firmy oraz wspaniałym miejscem do pracy dla pracowników.
Awatar użytkownika
BogdanB
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:00

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: BogdanB »

Inwestowanie w firmę to bardzo szeroki temat. Możliwości w dzisiejszych czasach jest na prawdę wiele i trzeba się dobrze zastanowić co da najlepsze rezultaty. Mówię tutaj o perspektywie długoterminowej bo nie zawsze można je zobaczyć od razu. Cierpliwość będzie tutaj kluczem do sukcesu. W nowoczesnych firmach, działających w branży produkcyjnej co raz więcej właścicieli stawia na automatyzację procesów oraz zaawansowane planowanie. Pozwoli to na ograniczenie strat w produkcji oraz zapewnienie dostaw na czas. Szerzej planowanie produkcji jest opisane tutaj - https://www.quantum-software.com/blog/i ... -produkcji Po lekturze będziemy posiadać wiedzę jak to wygląda w praktyce i sami sobie odpowiemy na to czy warto. W wielu miejscach ludzie jak najbardziej sobie chwalą takie rozwiązania.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 26
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:24

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Adam »

Ale nad jakim dofinansowaniem się obecnie zastanawiasz? Bo jest bardzo dużo rodzajow dofinansowań

Dofinansowanie z Unii Europejskiej - dosć trudno jest je dostać z uwagi na to, ze trzeba wstrzelić się w program na dany rok
Dofinansowanie z urzędu pracy - jest już łatwiejsze, można dostać nawet do 25 000 zł dofinansowania dla nowych firm

Można ewentualnie zastanowić się nad uzyskaniem pozyczki w firmie prywatnej albo w banku....

https://gotowka.org.pl/ubiegac-pozyczke-online/

Na stronie jest kilka porad o tym jak ubiegac się o pożyczkę.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:16

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: anulka30 »

Inwestować w firmę można w nowoczesne technologie takie jak te https://www.hdsystem.pl . System elektroniczny dobrze wykonany chroni nas przed różnymi problemami technicznymi i przeniku danych w obiegu dokumentacji online.
Awatar użytkownika
Belzubi
Posty: 44
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:09

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Belzubi »

Inwestowanie w firmę jest bardzo istotnym przedsięwzięciem, Zwłaszcza kiedy zaopatruje się ją w specjalne urządzenia do produkcji. Teraz jesteśmy na etapie ich kompletowania i właśnie rozglądam się za odpowiednią gilotyną do blachy. Znalazłam taką ofertę http://inte.com.pl/hydrauliczna-gilotyn ... matic.html i chyba skontaktuję się z tym sprzedawcą. Z tego co wiem, to asortyment mają bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: rakham »

A jeżeli macie dylematy co do kolejnych inwestycji to może być pomocny doradca finansowy Legionowo to mogę polecic https://biurokredytowe.warszawa.pl/dora ... legionowo/ bo jestem z tych okolic i sam korzystałem z porad doradców i nie żałuję. W sumie gdyby nie to, to pewnie moja firma nie odniosłaby takiego sukcesu jak teraz ;)
Awatar użytkownika
Sparkly
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2020, 7:49
Kontakt:

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Sparkly »

Cześć! Warto też dobrze przemyśleć swoją działalność. Ciekawostki (i być może inspiracje) prezentuje https://allebiznes.pl/ który ma dużo newsów o nietypowych biznesach.
Awatar użytkownika
pogk21
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 8:25

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: pogk21 »

Powiem wam, że od 2012 korzystam z usług wirtualnego biura w Gdańsku - www.biurohello.pl - ale najbradziej mi się podoba to, że mają sieć biur. I np jak mam klienta w Katowicach, Wrocku czy Warszawie - to dzwonie do nich i organizują mi miejscówkę na spotkanie w pozostałych miastach. Dla klienta wygląda to więc jakbym był jakąś dużą firmą :lol:
Awatar użytkownika
melisandre
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:16

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: melisandre »

Zastanawiam sie czy za jakiś czas zacząć inwestowac w systemie xtb w surowce albo forexa . Na początku myslalam o inwestowaniu w nieruchomosci w stanie deweloperskim, ale wydaje mis ie ze teraz podczas pandemi nie za bardzo ma to sens.. Czy ktoś z was już próbował inwestowac w systemie XTB ? Tam macie demo na start, wiec naprawdę spoko opcja i dośc szybko sobie poradzicie.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: morgan »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu wytwarzania elementów z tworzyw sztucznych to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://hubenycom.pl/ Jest to sprawdzona firma z województwa pomorskiego, z którą sam od dawna współpracuję. Warto przyjrzeć się ich ofercie.
Awatar użytkownika
wino1233
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2019, 12:10

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: wino1233 »

Inwestując w firmę warto wybierać sprawdzone rozwiązania, firma Bartosz to znany i ceniony producenta przepompowni ścieków i wody. https://www.bartosz.com.pl/oferty/uklad ... droforowe/ układy projektowane są oczywiście na miarę dla każdego klienta. Wiele parametrów które brane są po uwagę ma wpływ na ostateczny kształt całego rozwiązania, to doświadczona i rzetelna firma.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: tara34 »

Myślę, że takie inwestycje to konieczność a potem warto także zastanowić się nad lokowaniem tego kapitału, tak by przynosił jeszcze większe korzyści. Zastanawiam się czy w sytuacji takich negocjacji biznesowych https://www.wawrus.pl/biznes/due-dilige ... gocjacjach warto zgłosić się o przeprowadzenie analizy due diligence. Jak uważacie?
joniś

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: joniś »

A tutaj https://edoradca.pl/kredyt-innowacje-technologiczne/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat kredytu na innowacje technologiczne. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, bo niewątpliwe można w ten sposób wiele zyskać. Trzeba zawsze stawiać na proste i sprawdzone rozwiązania, aby przede wszystkim móc później taki kredyt spłacić.
Quczę

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Quczę »

Sprawdzony doradca finansowy w Katowicach to https://finanse-slask.pl/o-nas/kim-jestesmy/ Korzystałem z ich usług już kilkukrotnie - zawsze z zadowalającym skutkiem. Mają ogromne doświadczenie, współpracują z wieloma bankami i podmiotami, dlatego są w tanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę. Do tego błyskawicznie załatwiają każdą sprawę, a świat finansów nie ma przed nimi tajemnic :)
kaluś88

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: kaluś88 »

Witam,co sądzicie o rozwoju firm? Chętnie poznam wasze opinie na temat robotyzacji firmy. Co sądzicie o takich sprzętach https://corobotics.pl/ ? Czy uważacie,że warto inwestować w takie elementy? Zalezy mi na tym,aby przed zakupem sprzętów dowiedzieć się o nich jak najwięcej,
Antońna

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Antońna »

jestem zdania że przyda ci się jeszcze system obiegu dokumentów. Jeżeli automatyzacja i cyfryzacja firmy to warto połączyć to z głębszym podejściem do zarzadzania całym przepływem pracy. Bo skoro już coś zmieniasz to warto wszystko zrobić naraz. Już na początku zadbać o kompatybilność. Ponieważ często jest że dokładanie kolejnych funkcji później jest albo nieproporcjonalnie drogie a czasem wręcz niemożliwe.
Uluśa98

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Uluśa98 »

jeżeli chcemy rozwijac się w sieci to nalezy inwestowac w firmę poniewaz nie da się za darmo rozwijać onlin firmy
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2 ... ie-sa.html
warto współpracować z różnymi osobami oraz sami też musimy działać dlatego warto cały czas poszerzać swoją wiedzę.
Obiś

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Obiś »

Jeżeli chodzi o pomoc w wyrobieniu karty pobytu, polecam tu kontakt z firmą https://www.kartapobytu.net/, która oferuje pomoc od A do Z, samodzielne ogarnięcie tego rodzaju spraw, jest po prostu bardzo trudne, więc lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Wchodząc na ich stronę www możemy się dowiedzieć wszystkich informacji
KarolEś

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: KarolEś »

Jeżeli chcecie zainwestować w swoją firmę i potrzebujecie dodatkowego wsparcia finansowania, czy również kredytów to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na wskazówki przygotowane przez portal https://finansowy360.pl/ na którym dowiecie się więcej jak unikac problemów m.in przy pożyczkach pozabankowych, ale również jak odpowiednio zarządzać finansami firmy aby nie wyjść na tym źle. Pozdrawiam i rozwijajmy swoją wiedzę oraz umiejętności :)
Żerka44

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Żerka44 »

Gdyby interesował was plan regularnego oszczędzania zabezpiecz przyszłość to zajrzyjcie tu https://generali-investments.pl/content ... osc-dzieci Wiele osób lekceważy te kwestie, a moim zdaniem warto o nich pomyśleć i zabezpieczyć swoją finansową przyszłość.
rakuśś

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: rakuśś »

A co powiecie o https://sqda.pl/ochrona-srodowiska/sprawozdawczosc/ bo wydaje mi się, że taka ochrona środowiska jaką oni propagują od wielu lat powinna być obecna wszędzie, we wszystkich firmach. W sumie zacząłem się zastanawiać czy u mnie robione jest wszystko zgodnie ze standardami.... myślicie, że dbamy o środowisko czy nie bardzo? :/
Kąrol42

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Kąrol42 »

Świetną inwestycją w firmę są szkolenia online organizowane dla pracowników. Pozwala to na podnoszenie ich umiejętności, wiedzy oraz jakości produktów bądź usług w firmie, co pozytywnie przekłada się na atmosferę oraz relacje w firmie. Każdy poziom zaawansowania znajdziesz na kursexcel.pl. Pieniądze warte zainwestowania.
Moniką3

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Moniką3 »

Kursexcel.pl to jedna z lepszych form inwestowania w firmę oraz pracowników, którzy pracują na to aby wszystko funkcjonowało jak najlepiej. Znajomość przez pracowników programu MS Excel, z pewnością zwiększy jakość prowadzonych usług lub produktów świadczonych przez waszą firmę. Inwestycja w 100% zwrotna.
mórafrz

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: mórafrz »

Inwestowanie w firmę to także zakup działek pod nową siedzibę . Wcześniej należało zadbać o wniosek po wycinkę. w tym wypadku zaproponowany przez https://www.projektowaniezieleni-gdansk ... -o-wycinke . Umożliwił on pozbycie się zbędnych korzeni i starych drzew, które przeszkadzały w rozpoczęciu budowy.
Barłomiej

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: Barłomiej »

Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
fasuś

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: fasuś »

Sporo teraz osób myśli o przeniesieniu swojej działalności do internetu i wcale to nie dziwi biorąc pod uwagę sytuację na świecie i ciągłe obostrzenia. Jeśli działacie w branży fitness, prowadzicie gabinet fizjoterapii lub jesteście dietetykiem to zdecydowanie polecam https://gymplanner.com/ . Platforma posiada wszystko co potrzebne do prowadzenia biznesu w sieci
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: fasadka »

Tak jak już wcześniej wspomnieliście należy inwestować w nowoczesną technologię. Dla gabinetów lekarskich teraz jest nawet dostępna elektroniczna dokumentacja medyczna więc można odejść od starych metod zapisywania wszystkiego w zeszycie, co znacząco utrudniało komfortowe przyjmowanie pacjentów
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Inwestpwanie w firmę

Post autor: kasiakowa06 »

beebee pisze: ↑24 lut 2019, 16:42 Czasami inwestowanie w firmę to nie tylko nowe technologie czy sprzęt. Czasami warto tez zadbać o swoja firmę od strony prawnej. Dlatego też dobrze jest mieć w firmie kontakt z kimś takim jak erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , by w każdej chwili gdy pojawią sie jakieś prawne wątpliwości móc to z kimś skonsultować.
Może zerknij jakie finanse dla firm oferuje PFP? polecam https://www.pfp.com.pl/
Obrazek
ODPOWIEDZ