Jak wspierać flore jelitową?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Łucja

Jak wspierać flore jelitową?

Post autor: Łucja »

Jak dbacie o siebie? Dieta czy produkty apteczne?
fiołowa

Re: Jak wspierać flore jelitową?

Post autor: fiołowa »

W moim przypadku to i odpowiednia dieta i probiotyki z apteki też wchodzą w grę, bo wolę mieć pewność że moja mikroflora jelitowa szybciej wróci do pionu
Geśka

Re: Jak wspierać flore jelitową?

Post autor: Geśka »

U mnie zdecydowanie wygrała Dieta pudełkowa Łódź od SportFoodBox którzy mają w ofercie różne opcje diet jak Wege Fit, Classic Fit, czy również SirtFood Adele dlatego z pewnością wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, zdrowe, a do tego pyszne. Na pewno się nie zawiedziecie!
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Jak wspierać flore jelitową?

Post autor: tara34 »

Odpowiednia dieta to podstawa, do tego probiotyki - szczególnie w czasie zażywania antybiotyków i po ich wzięciu. Nie wszystkie zmiany w mikrobiomie da się w ten sposób zniwelować, zastanawia mnie czy leczenie zabiegami przeszczepienia mikrobioty https://human-biome.com/ nie byłyby w tym przypadku bardziej skuteczne. Musimy poczekać na wyniki badań klinicznych w tym zakresie.
Bakłażan

Re: Jak wspierać flore jelitową?

Post autor: Bakłażan »

Bardzo dobrze, że teraz tyle mówi się na temat takich problemów. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że bardzo dobrym wyborem mogłoby być skorzystanie z możliwości, jakie dają nowoczesne prebiotyki. Na stronie https://ktomalek.pl/probiotyki-prebioty ... yki/k-14/1 znajdziecie bardzo ciekawe propozycje, więc koniecznie powinniście już teraz przyjrzeć się im bliżej.
ODPOWIEDZ