Jak zapakować opony?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Jak zapakować opony?

Post autor: blicz »

Hej hej! Jak trzeba zapakować opony jeśli chodzi o przesyłkę kurierem?
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: fasadka »

Jest kilka podstawowych zasad odnośnie tego jak pakować opony do wysyłki, przede wszystkim muszą być one czyste i odpowiednio zabezpieczone. Dokładne info znajdziesz na tej stronie https://www.oponykurierem.pl/jak-wysyla ... -kurierem/ - tu jest wszystko dokładnie opisane

translator polsko czeski
Awatar użytkownika
terka
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: terka »

Tak będąc w temacie opon to miałam ostatnio nieprzyjemną sytuację z jej udziałem. Na tyle poważnie uszkodziłam oponę, że dalsza jazda okazała się zupełnie niemożliwa. Zaczęłam na szybko szukać jakiegoś wulkanizatora w okolicy. Na całe szczęście natrafiłam na http://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-swidwin/ . Zadzwoniłam, podałam swoje namiary i panowie pojawili się w niedługim czasie pod wskazanym adresem. Dzięki ich profesjonalnej interwencji szybko mogłam ruszać w dalszą drogę.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: reccon »

Aby wysłać opony kurierem to wystarczy poczytać na https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem . Nie jest to nic trudnego, najważniejsze to by opony zapakować tak by się nie przemieszczały w trakcie transportu i by były oczywiście czyste ;)
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: nartin »

Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą opon. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://oponytomy.pl/ Jest to sprawdzony sklep internetowy, który posiada szeroki wybór opon.
Awatar użytkownika
Vertyg
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 22:20

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: Vertyg »

Muszę dokładnie sprawdzić ich ofertę.

_____________________________________
https://betonkop.net/cennik
Awatar użytkownika
HEGkonst
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2020, 14:18

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: HEGkonst »

Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić.
Awatar użytkownika
Lara72
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:53

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: Lara72 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - http://magazynseat.pl .
miśka1

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: miśka1 »

W nowych oponach musimy przede wszystkim utrzymywać odpowiednie ciśnienie. Każdy właściciel samochodu powinien o tym pamiętać. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie https://pomocdrogowagdansk.pl/prawidlow ... k-istotne/ .
hiczungł

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: hiczungł »

Opony zawsze możesz zostawić w specjalistycznej przechowalni. W tym celu zgłosiłem się do https://keri-szczecin.com.pl/oferta/ , specjalizujących się w zadaniach tego typu. Na każda porę roku zostawiam u nich opony, co jest dosyć rozsądnym wyborem - ja w końcu nie mam miejsca na nie! Także przemyśl takie rozwiązanie.
KamilŚ

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: KamilŚ »

U mnie właśnie wszyscy z rodziny zamawiają opony czy zimowe czy letnie tutaj https://plusgum.pl/ . Mają bardzo korzystne oferty, opony są stabilne i wytrzymałe, a to że jest możliwość zamówienia online to duży plus dla osób zapracowanych. Pozdrawiam i gorąco polecam sklep
śliwka

Re: Jak zapakować opony?

Post autor: śliwka »

Moje opony były tylko poklejone po dwie sztuki. Nie zapakowali ich do podróży jakość szczególnie, jednak nic im nie było. Nie miały żadnych uszkodzeń i nadawał się do wymiany w moim samochodzie. Szukałam potem wulkanizatora, który mi te opony wymieni. Pomogli mi fachowcy z wymiana opon mazowsze . Szybko, sprawinie i bez stresu.
ODPOWIEDZ