Jakie mleko początkowe?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Dymfna-64
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 16:09

Jakie mleko początkowe?

Post autor: Dymfna-64 »

Jakie mleka w proszku dla dzieci sprawdzały wam się najlepiej? Ja obecnie jestem w trakcie testowania, a postawiłam na mleko początkowe Nuppi GOLD 1 i muszę wam przyznać, że jest naprawdę super. Szczególnie że zawiera niezbędne składniki odżywcze dla niemowląt. Słyszałyście już o tej marce?
Gośka

Re: Jakie mleko początkowe?

Post autor: Gośka »

Początkowo karmiłam jedynie piersią, ale mały jest takim głodomorem, że musiałam zacząć go dokarmiać mlekiem modyfikowanym. Czytałam wiele opinii i radziłam się koleżanek dzięki, którym zdecydowałam się na mleko Humana. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Małemu posmakowało, problemów z brzuszkiem też po nim nie ma :)
Mańka

Re: Jakie mleko początkowe?

Post autor: Mańka »

No u nas było bardzo podobnie, najpierw pierś, ale co chwilkę trzeba było córkę dostawiać do piersi, więc po jakimś czasie zaczęliśmy karmić na zmianę - mleko modyfikowane (u nas wygrało HiPP bio combiotik) + karmienie piersią. I w końcu córka jest najedzona ;) Nie było problemów z przejściem na butelkę, bo od początku czasami odciągałam pokarm, więc była przyzwyczajona do butli.

dr rath witamina d
Awatar użytkownika
Monika89
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:21

Re: Jakie mleko początkowe?

Post autor: Monika89 »

Widziałam ostatnio na ten temat fajny i ciekawy artykuł na https://zdrowie.tvn.pl/a/mleko-dla-nowo ... -najlepsze myślę, że warto się zapoznać stojąc przed wyborem co by nie mówić pełnowartościowej diety naszego dziecka
Grażyna

Re: Jakie mleko początkowe?

Post autor: Grażyna »

Ogólnie z tego co mi wiadomo to zdecydowanie najlepiej jest karmić piersią, ale faktycznie nie zawsze się to udaje. Jednak jeśli mamy takie możliwości to doskonale w artykule https://whisbear.com/pl/blog/karmienie- ... brych-rad/ opisano kilka dobrych porad odnośnie takiego karmienia dziecka.
Szarła

Re: Jakie mleko początkowe?

Post autor: Szarła »

Mańka pisze: ↑27 mar 2021, 1:28 No u nas było bardzo podobnie, najpierw pierś, ale co chwilkę trzeba było córkę dostawiać do piersi, więc po jakimś czasie zaczęliśmy karmić na zmianę - mleko modyfikowane (u nas wygrało HiPP bio combiotik) + karmienie piersią. I w końcu córka jest najedzona ;) Nie było problemów z przejściem na butelkę, bo od początku czasami odciągałam pokarm, więc była przyzwyczajona do butli.
Ja od początku karmiłam mm, ale bywało różnie, więc zmieniliśmy właśnie na to Hipp bio combiotik. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo zniknęły problemy z brzuszkiem u małej.
ODPOWIEDZ