Karma dla dużego psa - porady

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Janiś

Karma dla dużego psa - porady

Post autor: Janiś »

Hej :)
Szukam przede wszystkim dobrej jakości karmy dla dużego dorosłego psa i chciałbym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi na co warto będzie zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie jej szukać jeżeli chodzi o skład, skuteczność w działaniu i wsparcia zdrowia. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie, na pewno będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi z Waszej strony!
Ułka

Re: Karma dla dużego psa - porady

Post autor: Ułka »

Wiesz co jeśli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie porzadnej suchej karmy dla psa młodego i starszego to może warto w takim razie sprawdzić sobie https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... -i-juniora my do tej pory korzystamy wyłącznie z niej. Dobra cena, świeży skład bez zbóż i ziemniaków, do tego mięso z dziczyzny :)
IgorZoń

Re: Karma dla dużego psa - porady

Post autor: IgorZoń »

Też uważam, że to dobry kierunek jeśli chodzi o poszukiwanie dobrej jakości karm o naturalnym i bogatym składzie to Empire nieźle naprawdę wypada. My też dość długo szukaliśmy optymalnych opcji bo jednak mamy psa niejadka, ale przy nich zostaliśmy na dłużej i już problemów nie ma. Wolimy zamówić większe zestawy także wybór pada na "Hipoalergiczna Karma Dla Dorosłych Owczarków Niemieckich 24kg + 2,4kg" w niezłej cenie
Janiś

Re: Karma dla dużego psa - porady

Post autor: Janiś »

IgorZoń pisze: ↑10 sie 2021, 9:42 Też uważam, że to dobry kierunek jeśli chodzi o poszukiwanie dobrej jakości karm o naturalnym i bogatym składzie to Empire nieźle naprawdę wypada. My też dość długo szukaliśmy optymalnych opcji bo jednak mamy psa niejadka, ale przy nich zostaliśmy na dłużej i już problemów nie ma. Wolimy zamówić większe zestawy także wybór pada na "Hipoalergiczna Karma Dla Dorosłych Owczarków Niemieckich 24kg + 2,4kg" w niezłej cenie
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Chyba w takim razie trzeba będzie ją sprawdzić i liczę, że to nie koniec podpowiedzi :)
Vićka

Re: Karma dla dużego psa - porady

Post autor: Vićka »

Ja dość długo szukałam odpowiedniej karmy dla moich psin bo od niedawna mamy już drugiego :) Pierwszy to trzyletni owczarek, a drugiego wzięliśmy ze schroniska. No i mogę się zgodzić z poprzednikami odnośnie Empire, naprawdę jakościowo karma pierwszej klasy i dla dorosłych psów mają całą kategorię https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... oslego-psa także dla większych i mniejszych ras. Co do jakości chyba nie ma się do czego przyczepić :)
paczek

Re: Karma dla dużego psa - porady

Post autor: paczek »

My postawilismy na bezzbozowe naturalne posilki dla naszego husky. Wybralismy dla niego diete od https://psibufet.pl/ - to przygotowywana pod danego psa karma z naturalnych skladnikow i bez zboz i konserwantow. Ma jakosc human grade wiec nawet przyznam zdarzylo mi sie kiedys sprobowac - notabene tez nieziemsko pachna te posilki, a nasz psiak uwielbia je podgrzane :)
Obbik

Re: Karma dla dużego psa - porady

Post autor: Obbik »

Duże psy potrzebują zdecydowanie odpowiedniej karmy, która będzie wysokoenergetyczna. W omegakarmy.pl znajdziesz na przykład active specific cad. Na pewno trzeba sie przekonac, czy bedzie mu smakowała i nie bedzie powodowała problemów żołądkowych wtedy już może lepiej dobrać karme specjalistyczna po konsultacji z weterynarzem
ODPOWIEDZ