klejenie butów

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
mrożek

klejenie butów

Post autor: mrożek »

kleiliście kiedyś buty?? Mam kilka par które wciąz są w niezłym stanie a poodklejały się np. noski wydaje mi się że naprawa dałaby im drugie życie _______________________________________________________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:27

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Mrożek, samodzielnej naprawy butów sportowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
mrożek

Re: klejenie butów

Post autor: mrożek »

oetadam pisze: ↑07 wrz 2021, 17:53 Witam! Mrożek, samodzielnej naprawy butów sportowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
dzięki za info, udało mi się klej kupić, buty bez problemu skleiłem
ptysiaa

Re: klejenie butów

Post autor: ptysiaa »

Wiecie, jak chcecie naprawdę dobrze skleić buty i to tak, aby nic się nie działo... To warto byłoby sprawdzić sobie oferty https://ataszek.pl/90-kleje-poliuretanowe - ponieważ mają w ofercie kleje o najróżniejszych właściwościach. Także na pewno znajdziecie coś trwałego.
ODPOWIEDZ