Kolejny wypadek...

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
maksve
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 12:20

Kolejny wypadek...

Post autor: maksve »

... i kolejne tygodnie unieruchomienia w szpitalu. A teraz to tym groźniejsze, że nie wiadomo kto chodzi do zakaźnego i ma coś w sobie, czy nie. Mam nadzieję, że skończy sie tylko na strachu. Ale kto mi zrekompensuje szkody moralne i te tygodnie stresu? Uważam, że przez tą sytuację ubezpieczyciel powinien wypłacić dodatkowe zadośćuczynienie. Zobaczę jeszcze, co mi poradzą prawnicy z kancelarii https://www.tuodszkodowania.pl/ - ale interesuje mnie też Wasze zdanie. Myślicie, że mam szansę coś ugrać???
Ostatnio zmieniony 30 cze 2020, 9:27 przez maksve, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zosiak
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 19:30

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: zosiak »

Może spróbuj poszukać odpowiedzi na http://www.wyzszeodszkodowania.pl/pomoc ... zkodowania albo skorzystaj z pomocy adwokata. Mogę polecić adwokatkę współpracującą z ww. kancelarią.
Mirelka
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:37

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: Mirelka »

Mąż jakiś czas temu miał wypadek w trakcie pracy po którym został unieruchomiony na dłuższy czas. Ubiegaliśmy się o odszkodowanie, ale zaoferowali nam śmieszną kwotę na którą nie było opcji żebyśmy się zgodzili. Szczególnie, że jest on jedynym żywicielem rodziny. Dzięki pomocy prawników z http://klaims.eu/ udało nam się uzyskać kilkukrotnie większe pieniądze niż te które nam proponowali na początku. Dopiero po wygranej sprawie odliczyli sobie prowizję od wygranej kwoty wcześniej nic im nie musiałam płacić co było mi na rękę.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: Tadek99 »

W tym temacie warto zwrócić uwagę na odszkodowanie. Czy kiedykolwiek odebraliście odszkodowanie za stres w pracy? Czy w ogólnie nie wiedzieliście że takie może wam się należyć? Zachęcam do poczytania o tym na tej stronie https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/ .
Awatar użytkownika
opuncja
Posty: 64
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:51

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: opuncja »

Z odszkodowaniami nie ma lekko. Dlatego moim zdaniem najlepiej zlecić to zadanie prawnikom. Kancelaria City specjalizuje się w takich kwestiach jak odszkodowania powypadkowe Kraków: https://kancelariaciti.pl/dochodzenie-o ... nikacyjne/ . Koniecznie się zainteresuj.
Mąciu

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: Mąciu »

Jeśli to wypadek komunikacyjny, to warto walczyć o 'prawidłową' wysokość odszkodowania, bo one najczęściej są zaniżane... Tutaj jest oferta bardzo dobrej firmy - https://promesco.pl/oferta,p,506/doplat ... i-ac,p,969 polecam naprawdę każdemu skorzystanie, w końcu w takiej sytuacji powinniśmy otrzymać należne pieniądze...
Brązek

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: Brązek »

Siostra niedawno korzystała z pomocy - http://prawapacjenta.org/ też miała mały wypadek komunikacyjny w autobusie. Warto porozmawiać i zapytać o pomoc.
IreneszuęK

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: IreneszuęK »

Trzeba mieć dużego pecha, żeby mieć kolejny wypadek po tak krótkim czasie.
AdamŻ

Re: Kolejny wypadek...

Post autor: AdamŻ »

Jedynymi profesjonalistami zajmującymi się odszkodowaniami jakich znam jest https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... kodowania/
ODPOWIEDZ