Książka

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Książka

Post autor: guster »

Jakiś czas temu natknąłem się na Fanpage https://www.facebook.com/BialyJaguar i powiem wam, że jestem nim zachwycony, czytałem już tą książkę i nie mogę się doczekać aż będzie jej ekranizacja. Miejmy nadzieje, że projekt się powiedzie i będziemy mogli niedługo zobaczyć jego efekty.
Gość

Re: Książka

Post autor: Gość »

Kiedyś nie lubiłam czytać książek, bo strasznie mnie to męczyło. Całe szczęście to się zmieniło, co uważam za wielki plus, bo jednak czytanie przynosi wiele korzyści. Kilka dni temu wpadła w moje ręce "Tajemnica Coca-Coli" Michała Matlengiewicza ;) Dzisiaj zamierzam zacząć ja czytać i zapoznać się z przygodami Raya ;)
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 211
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Re: Książka

Post autor: lanstron »

Jeśli szukasz ciekawego kryminału do poczytania, to ja od siebie zachęcam do kupna książki "Złoty podział" Rybskiego Wiesława https://wydawnictwopoligraf.pl/1525/ryb ... dzial.html jest naprawdę super. Ciekawa historia, która bardzo wciąga, a zarazem zaskakuje.
Justyś

Re: Książka

Post autor: Justyś »

Ogólnie same książki są niezwykle fajne i ja jestem zdania, że gdy tylko mamy taką możliwość to je czytajmy. W momencie gdy nam już się ona znudzi zawsze możemy poprzez skup książek https://skupksiazekonline.pl/ bez żadnego problemu ją sprzedać. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest niezwykle fajne.
krabąszcz

Re: Książka

Post autor: krabąszcz »

Jakoś nie czytam zbytnio książek, zamiast tego oglądam ich filmowe adaptacje na stronie vod https://ogladaj.to/ mnóstwo filmów jest oparte na jakiś książkach, czasem nawet nie zdaję sobie z tego sprawy. Przy filmach dobrze się bawię natomiast książki mnie szybko nudzą oraz bardzo wolno je czytam.
anna71

Re: Książka

Post autor: anna71 »

Widzę, że tu same ambitne tytuły się pojawiają, Ja to lubię sięgać po książkę żeby się troszkę odstresować, poczytać coś lekkiego, może i śmiesznego. A jeszcze lepiej posłuchać w formacie audiobooku. Tu fajnie sprawdzają się Emily Henry audiobooki, na pewno wolę korzystać z takiej formy czytania.
olia

Re: Książka

Post autor: olia »

Lubię czytać książki, które dają kopa do działania i ta https://andrzejmoszczynski.pl/product/i ... rym-zyciu/ właśnie taka jest. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze przeczytać poradnika Andrzeja Moszczyńskiego "Inaczej o dobrym i mądrym życiu." to jak najbardziej zachęca, wiele z niej wyniesiecie.
ODPOWIEDZ