Księgarnia internetowa

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
kokiśko

Księgarnia internetowa

Post autor: kokiśko »

Hej czy ktoś z Was może zna księgarnie internetową jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html? Znalazłam tutaj pełną listę z szkoły odnośnie podręczników i zastanawiam się nad złożeniem zamówienia.
piłeśka

Re: Księgarnia internetowa

Post autor: piłeśka »

Hej, ja ostatnio szukałam jakiegoś dobrego miejsca do zaopatrzenia w artykuły papiernicze i biurowe. Trafiłam na sklep Wratislavia https://www.wratislavia.eu/art-papiernicze i faktycznie można było wybierać bez problemu spośród szerokiego asortymentu. Zamówiłam koperty, teczki, zeszyty, a także mnóstwo artykułów piśmienniczych. Jestem zadowolona, bo stosunkowo niewiele zapłaciłam, a jakość produktów szczerze pozytywnie mnie zaskoczyła.
Kłębek55

Re: Księgarnia internetowa

Post autor: Kłębek55 »

Ja w sumie odkąd znalazłam księgarnię ARKADY.INFO to trzymam się tylko jej - ma duży wybór książek i to takich naprawdę wartościowych, z bardzo wielu dziedzin, w dobrych cenach, a do tego często można trafić na naprawdę fajne promocje. Regularnie zamawiam u nich książki i odkryłam dzięki nim wiele intrygujących pozycji - mogę ich szczerze polecić, bo warto ich znać.
ODPOWIEDZ