Księgowość - fakturowanie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Rubęn

Księgowość - fakturowanie

Post autor: Rubęn »

Z jakiego programu do fakturowania korzystacie w swojej firmie i jednocześnie na co warto zwrócić uwagę, żeby nie trzeba było go później w ciągu roku zmieniać. Oczywiście chodzi mi o wersję na 2021 rok, szukam konkretnych podpowiedzi i jak do tej pory ejszcze nie udało mi się podjąć ostatecznej decyzji. Pozdrawiam!
Robęk

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Robęk »

Akurat jeśli chodzi o wybór profesjonalnego wsparcia w zakresie dobrych programów do fakturowania to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Rafsoft o którym wspomina poprzedniczka. Świetna organizacja, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie duże możliwości odnośnie funkcjonalności. Na 2021 rok jestem jak najbardziej na tak, dlatego zajrzyj na https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ i się przekonaj :)
Obęz

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Obęz »

Jak będziesz potrzebował dobrego programu do księgowości i fakturowania to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez - https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoką jakość, dobry zakres cenowy i jednocześnie profesjonalne podejście do potrzeb klienta i wsparcie ze strony ich księgowych. Z resztą sprawdź zakres funkcjonalności i możliwości jakie zapewnia firmie.
Jureś

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Jureś »

Z RafSoft mam już do czynienia od 2019 roku i nie rezygnujemy ze współpracy. Opcje dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, realne wsparcie techniczne i dobre ceny za pełne licencje. Pozdrawiam i mam nadzieję, że sami będziecie zadowoleni z podjętej decyzji w tym zakresie.
Kopeł

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Kopeł »

Jeżeli chodzi o wybór skutecznego systemu do fakturowania to akurat RafSoft https://www.rafsoft.net/ sprawdza się u nas bardzo dobrze. Zawsze mamy kopie bezpieczeństwa, możemy wygodnie drukować seryjnie potrzebne dokumenty, nie ma problemów co do samej funkcjonalności i jakości pracy poza tym są wersje mniej i bardziej rozbudowane Start/Standard/PRO. Warto rozsądnie wybrać i ewentualnie zrobić testy.
krówcia

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: krówcia »

Papiery to nie moja bajka, nie znam sie na tym. Dbam o dostawy, zatowarowanie sklepu, reklame i zdobywanie nowych klientow. Jesli chodzi o papiery to mam od tego ludzi i nie wiem jakich programow trzeba uzywac. Rozliczenia prowadzi mi firma https://superksiegi.pl/ i to w zupelnosci wystarcza. Jak czegos nie wiem to dopytuje :)
Astoś

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Astoś »

Również uważam, ze jeżeli chodzi o wybór dobrego programu do fakturowania online to na pewno warto tutaj wymienić RafSoft 2021 który akurat spisuje się bardzo dobre u nas, nie tylko ułatwia fakturowanie ale jednocześnie mamy wszystko pod ręką w jednym miejscu i też wsparcie od początku ze strony obsługi technicznej.
Urokś

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Urokś »

Akurat jeżeli o mnie chodzi to polecam rozważyć wykorzystanie właśnie programu typu RafSoft 2021 PRO i daje radę! Bardzo dobra obsługa techniczna, dość łatwo udało się go ogarnąć i też bardzo rozbudowany zakres funkcjonalności, chyba żadna inna firma nie była nam w stanie tak dużo zaoferować za niedużą cenę.
Bozek

Re: Księgowość - fakturowanie

Post autor: Bozek »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań konkretnych wskazówek na temat wyboru odpowiedniego systemu do fakturowania w swojej firmie to możecie zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Księgowość24, którzy posiadają takie programy jak Faktura VAT 2024 w wersji Start, Standard oraz PRO. Jednocześnie licząc przy tym na pomocną obsługę, jak i możliwość przetestowania programu za darmo przez miesiąc aby się upewnić czy to opcja dla Waszego biznesu na ten rok.
ODPOWIEDZ