księgowość

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
bożenkaa

księgowość

Post autor: bożenkaa »

Hej. W jaki sposób ułatwiacie sobie pracę w księgowości? Ja niedawno postawiłam na doskonałe ułatwienie jakim jest https://www.oscbr.pl/ jest to wspaniały program, który umożliwia mi łatwiejszy kontakt z klientami, a dodatkowo posiada też zabezpieczenie przed błędami i mandatami
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: księgowość

Post autor: kasiakowa06 »

bożenkaa pisze: ↑02 sie 2021, 16:45 Hej. W jaki sposób ułatwiacie sobie pracę w księgowości? Ja niedawno postawiłam na doskonałe ułatwienie jakim jest oscbr.pl/ jest to wspaniały program, który umożliwia mi łatwiejszy kontakt z klientami, a dodatkowo posiada też zabezpieczenie przed błędami i mandatami
A to ciekawostka. Dla mnie jednak księgowość to ludzi, dlatego ufam https://www.wiol.com.pl/dokumenty.php
Obrazek
Krążek

Re: księgowość

Post autor: Krążek »

Jeżeli prowadzicie własna firmę lub jesteście samozatrudnieni gdzieś i nie radzicie sobie z księgowością, to od siebie polecam zgłosić się do https://wfirma.pl/ Oni mają przygotowane dla was specjalne oprogramowania, które idealnie sprawdzą się do waszej małej firmy. Według mnie, warto korzystać z takich udogodnień, bo w łatwy sposób rozliczycie się z urzędami, wystawicie faktury i zapłacicie za swoje ubezpieczenie. Zajrzyjcie do nich i przekonajcie się sami.
lótka

Re: księgowość

Post autor: lótka »

Całe szczęście, kłopoty z księgowością nas nie dotyczą. A to dzięki ofercie www.ksiegowoscpruszkow.pl , w końcu to oni zapewnili nam nalezytą i profesjonalną obsługę. Te biuro rachunkowe wyręczyło nas z wielu ciężkich zadań, których wykonanie na własną rekę byłoby zwyczajnie niemożliwe. No bo jak tu się zająć obsługą finansową na własną rękę, bez wpadek i błędów?
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: księgowość

Post autor: emki920 »

Jeśli chcesz usprawnić pewne działania, warto zdecydować się na program do wystawiania faktur. Na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-wdt/ jest ciekawy artykuł o fakturach wdt od firmy, która oferuje także program do faktur. Na stronie można znaleźć znacznie więcej podobnych artykułów o innych typach faktur.
AnnKl

Re: księgowość

Post autor: AnnKl »

Nie trzeba chyba nikomu mówić, ze wszelkie kwestie podatkowe są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Polecam Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/. Według mnie, warto korzystać z takich udogodnień, bo w łatwy sposób rozliczycie się z urzędami, wystawicie faktury i zapłacicie za swoje ubezpieczenie.
ODPOWIEDZ