Kto do porad prawnych

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Kalin
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:34

Kto do porad prawnych

Post autor: Kalin »

Do kogo po porady prawne? Czy https://kancelariafortis.pl/ będzie tutaj okej? Poszukuję pilnie jakiegoś dobre prawnika. Liczą się tylko najlepsi specjaliści dlatego pytam Was o opinię. Może macie kogoś innego do polecenia? Liczę na Waszą pomoc i czekam na propozycję. Dajcie również znać co myślicie o mojej propozycji.
,, Wkrótce jednak zapadł w niespokojną drzemkę, w sen łączący dwa światy, i w każdym czuł się samotny.
Awatar użytkownika
carolin19
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:12

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: carolin19 »

Zastanawia mnie jak to się ma naprawdę. Podzielcie się swoimi opiniami.
Mówię, że nie wiem, co ze sobą począć, że jestem zagubiona i za dużo czasu spędzam w swojej głowie.
Awatar użytkownika
sesna
Posty: 107
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:38

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: sesna »

Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php jest namiar na kancelarię, która zajmuje się obsługą firm oraz osób prywatnych. Jeśli szukasz kogoś do windykacji w Krakowie czy też uzyskania porady prawnej, to warto udać się do profesjonalisty po pomoc. Ta kancelaria adwokacka specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: tara34 »

W pierwszej kolejności zgłosiłabym się do kancelarii ze Szczecina http://gajda-adwokat.pl/. Ich zasięg działalności nie ogranicza się tylko do terenu tego miasta, dlatego warto zawsze dzwonić i pytać. Prawnicy z tej kancelarii działają kompleksowo i udzielają pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Zespół jest tak skompletowany by udzielać fachowej pomocy z większości dziedzin prawa, a w szczególności prawa rodzinnego, cywilnego, karnego czy gospodarczego.
Awatar użytkownika
hubiz
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: hubiz »

W pracy i z pracodawcami też niekiedy są problemy i wtedy trzeba dochodzić swoich racji niekiedy na drodze sądowej. Już nie raz adwokat https://kancelaria-gizinski.com/kancela ... a-adwokat/ prowadził taką sprawę i rzeczywiście w takich sytuacjach bez porady prawnej się nie obędzie.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:08

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Tamka »

Wszystko zależy tak naprawdę od zakresu spraw, jakimi ma się zając taki adwokat. Każdy przecież ma swoją specjalizację! Czym innym zajmie się prawnik od prawa rodzinnego, a co innego wejdzie w zakres pracy tej kancelarii: http://www.kancelaria-kfk.pl/ , która specjalizuje się w prawie spółek, handlowym, pracy czy ubezpieczeniach. Musisz szukać w ten sposób - najpierw specjalizacja, potem dopiero konkretne osoby. Ja tak właśnie trafiłam do Pani mecenas Katarzyny Florczak-Keller i jestem super zadowolona - zdolna, doświadczona prawnik, która potrafi wysłuchać, jest super miła, ale kiedy trzeba zamienia się w prawdziwego wojownika i zwykle dopina swego w negocjacjach!
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: appolo23 »

Bardzo dobre opinie słyszałem o https://mecenas-lodz.com.pl/. Mecenas dr Mariusz Olężałek. Szczególnie jeśli chodzi prawo karne i jego poszczególne zakresy. Można liczyć na całościowe podejście czyli m.in. prowadzenie spraw i inicjowanie odpowiednich czynności procesowych. Warto zadzwonić i porozmawiać o szczegółach.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 32
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:03

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o usługach prawniczych i specjalistach je świadczących https://www.apbreloaded.com.pl/specjali ... prawnicze/
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 67
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:34

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli szukacie dobrej pomocy prawnej to kontaktujcie się z kancelaria adwokacja Tomasz Grozdanovic
Awatar użytkownika
AmberO
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:16

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: AmberO »

Jeżeli chodzi o porady prawne to zapraszam na stronę https://adwokat-kaliszewski.pl/prawo-cywilne/ . Tam znajdziecie tylko najlepsze usługi tego typu.
Jestem na kompletnym chemicznym, fizycznym i emocjonalnym haju.
Awatar użytkownika
polbiz
Posty: 22
Rejestracja: 24 sie 2019, 19:12

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: polbiz »

Jak ma się zadłużenia w firmie to warto skorzystać z pomocy prawnej. Tutaj https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ można znaleźć kancelarię. Oddłużanie jest możliwe tylko trzeba wiedzieć jak o to zadbać. Z pomocą prawników można przerwać działania egzekucyjne.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2019, 16:03

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Olkka »

Ja mogę polecić znakomitego radcę prawnego, Pan Karol Wieczorski z Warszawy. Były sędzia ma więc duże doświadczenie i możliwość zobaczenia sprawy z dwóch stron- a to jest również duży plus!
Awatar użytkownika
MarioPP
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:03

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: MarioPP »

Wieczorski z JST faktycznie będzie świetnym wyborem. Ogólnie kancelaria ma znakomitych specjalistów z różnych dziedzin i cieszą się dobrymi opiniami.
Awatar użytkownika
wGore
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: wGore »

Nie wiem na jaką kancelarię się zdecydować. Potrzebuję pomocy prawnej od ręki w najszybszym możliwym terminie. Niby tutaj https://kancelariafortis.pl/ szybko i sprawnie pomagają. Korzystał ktoś i potwierdzi to? Oczywiście potrzebuję najlepszych specjalistów tym fachu. Nie mogę powierzać swoich problemów byle komu.
Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2019, 22:06

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Amela22 »

MarioPP pisze: ↑05 wrz 2019, 13:55 Wieczorski z JST faktycznie będzie świetnym wyborem. Ogólnie kancelaria ma znakomitych specjalistów z różnych dziedzin i cieszą się dobrymi opiniami.
Jeśli chodzi o JST to na pewno mają świetnego specjalistę w prawie pracy, Pana Tomaszczyk. Sama już kilka razy korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
Awatar użytkownika
Gereversa
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:53

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Gereversa »

Mnóstwo różnych ofert tu podaliście. Dziwne, że nikt nie zaproponował https://kancelariafortis.pl/ . Według mnie to najlepsza możliwa kancelaria. Profesjonalnie podchodzą do każdego klienta i ich usługi są bardzo tanie. Na pewno każdego będzie stać na taką kancelarię. Jak najbardziej polecam ich usługi.
Historia to uzgodniony zestaw kłamstw.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 40
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:42

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: WikiDab »

Wybór prawnika w dużej mierze zależy od tego, w jakim celu go szukasz. Niektóre kancelarie mają dość sprecyzowaną ofertę, np. zajmują się głównie prawem cudzoziemców, ale są też takie, które oferują usługi w zakresie prawa rodzinnego, a jednocześnie pomagają firmom, np. w negocjacjach handlowych, o czym można tutaj przeczytać. W takich kancelariach zazwyczaj pracują doświadczeni prawnicy, którzy są obeznani w różnych dziedzinach i pomogą rozwiązać wszelkie problemy prawne. Dlatego w szczególności warto korzystać z ich ofert.
Awatar użytkownika
nata
Posty: 98
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:27

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: nata »

Należy udać się po poradę do takiego prawnika, który specjalizuje się w takich sprawach jak nasza. Jeśli chodzi o sprawy karne, to tutaj https://gautier.com.pl/sprawy-karne/ sobie zerknijcie. Na pewno w tej kancelarii otrzymacie kompleksową pomoc w tym zakresie. Nie tylko poradę, ale również opinie czy też reprezentowanie przed sądem.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Makaronik »

Wszystko zalezy o jakie porady prawne nam chodzi. Wedlug mnie warto siegac po wiedze specjalistow szczegolnie z zakresu prawa pracy, gospodarczego czy ochrony wlasnosci intelektualnej. Ta ostatnia galaz jest szczegolnie wazna dla poczatkujacych przedsiebiorcow. Warto wiedziec jak móc zastrzegać własny znak towarowy https://pravna.pl/jak-zastrzec-znak-towarowy/ bez obaw o to,że ktoś moze podkraśc nasze pomysły a także sposoby na dobry zarobek
Awatar użytkownika
Posterak
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:06

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Posterak »

W każdej branży przydaje się prawników. Również prawo pracy nie jest łatwe i zawsze zrozumiałe, więc pracodawcy także bardzo często potrzebują porady prawnej. Artykuł https://fscd.pl/kiedy-przedsiebiorca-po ... awa-pracy/ wyjaśnia, jak można o taką poprosić i kiedy jest to konieczne. Zdecydowanie prawnik będzie w stanie doradzić w danej sprawie.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: Tadek99 »

Witam, chcę skorzystać z usług prawnika. Najpierw prosić o poradę,a później zaplanować dalszą współpracę. Dostałem nowy kontrakt,który jest dla mnie nieco niezrozumiały. Co sądzicie o tej kancelarii https://www.kancelaria-gdynia.eu/ ? Wiem,że korzystają z niej marynarze.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2020, 16:17

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: AnitaT »

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja mogę polecić świetnego prawnika w prawie pracy, Pana Tomaszczyk. Jest zaangażowany, rzetelny i konkretny a swoich klientów traktuje poważnie.
Awatar użytkownika
roberto
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:37

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: roberto »

dla mnie wystarczającą pomocą w kwestiach prawnych jest mecenas Tomasz Tomaszczyk z kancelarii JST z Warszawy, specjalizuje się w prawie pracy i przepisach ZUS, ale ma też doświadczenie w prawie rodzinnym i karnym, więc wiem, że w każdej sprawie mogę na niego liczyć, polecam
zaśka

Re: Kto do porad prawnych

Post autor: zaśka »

Jeśli chodzi o sprawdzonego radcę prawnego to polecam Kancelarie Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj często mają świetne rozwiązanie na daną opcje.. nie wiem jakie wy problemy macie, z czym się zmagacie, ale jednak w tej kwestii bardzo polecam zadzwonić i dopytać się czy jest gdzieś wolne miejsce.
ODPOWIEDZ