Metale kolorowe do budownictwa

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Metale kolorowe do budownictwa

Post autor: melanina »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej o tej sprawie kliknij w http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/
koleś

Re: Metale kolorowe do budownictwa

Post autor: koleś »

Nie znam się na tym, muszę Wam powiedzieć. Ale na pewno to jest ważna sprawa, bo wiele osób podejmuje się tematu. Ja na przykład wiem, że tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/willa-eska warto szukać projektów domów. Pracownia MG Projekt jest jedną z najlepszych, jakie spotkacie na rynku.
tóbirm

Re: Metale kolorowe do budownictwa

Post autor: tóbirm »

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym dostawcą metali, z którym będziemy współpracować. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://www.loko.pl/ Oni mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
Łukasz44

Re: Metale kolorowe do budownictwa

Post autor: Łukasz44 »

Chciałbym Wam serdecznie polecić oferte hurtowni metali niezależnych oraz ich stopów, takich jak miedz, brąż, aluminium itd. Na stronie znajdziecie wiele produktów, w tym rury mosiężne oraz inne elementy, których wykonanie możecie im bezpośrednio zlecić.
Alteć

Re: Metale kolorowe do budownictwa

Post autor: Alteć »

Znam hurtownie oferującą świetne materiały z metalami kolorowymi. Posiada w swojej ofercie rury, blachy, kształtowniki, profile, płaskowniki i taśmy. Wszystko z metali niezależnych. Idealnie się nadają do budownictwa. Są solidne i w bardzo dobrych cenach. Firma ta nazwy się P.W. Zielonka https://www.pwzielonka.pl/oferta Oddziały znajdują się koło Bydgoszczy i Torunia. Polecam.
ODPOWIEDZ