Motywacja pracowników

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
hilmereński

Motywacja pracowników

Post autor: hilmereński »

Witam,
Od ponad roku bardzo mocno spadły wyniki moim handlowcom wiem, że to nie przez covid, ponieważ takie wyniki sa od zeszłej jesieni. Nie chcę ich zwalniać, chcę dać im szansę jeszcze. Jak sprawić, by motywacja do osiągania lepszych wyników sprzedażowych była lepsza? Podwyżki odpadają, moi pracownicy obecnie zarabiają więcej niż powinni.
dzióbek

Re: Motywacja pracowników

Post autor: dzióbek »

Słyszałeś może o programach motywacyjnych? Nam to właśnie pomogło. Nie tylko handlowcy olewali pracę, ale i osoby z obsługi klienta stacjonarnego. Potrzebowaliśmy rozwiązania dla obu działów, ale mamy 3 inne dlatego musieliśmy wdrożyć program motywacyjny na wszystkich działach w firmie, aby nikt nie czuł się pominięty. Pomogła nam firma i360, której ofertę znalazłem na https://i360.com.pl/programy-motywacyjne/. Polecam Ci ich bo na prawdę fajni, rzetelni ludzie i efekty ich programów dało się szybko zauważyć.
ginamó

Re: Motywacja pracowników

Post autor: ginamó »

Zwiększenie motywacji pośród moich pracowników wiązało się z wcześniejszym zawiązaniem współpracy z https://personalreactor.pl/ . Ich zadanie polegało na zrealizowaniu szkolenia z udziałem gwiazd, co okazało się znakomitym wyborem. Przemówienie tak wielkich postaci potrafi zmotywować wszystkich!
zachomówski

Re: Motywacja pracowników

Post autor: zachomówski »

Myślę, że wszyscy się tutaj zgodzimy, że najlepszym motywatorem dla pracowników bez apelacyjnie będzie podwyżka :)
grześ

Re: Motywacja pracowników

Post autor: grześ »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w szkolenia dla pracownikow? Mysle o tym,ponieważ widzę spadek motywacji u pracowników, bardzo mnie to martwi. https://leadership-center.pl/blog/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Sandruś54

Re: Motywacja pracowników

Post autor: Sandruś54 »

Co myślicie na temat program motywacyjny dla pracowników w swojej firmie? Czy przynosi on efekty? Czy znacie dobre agencje, które zajmują się budową takich programów? Niedawno znalazłam firmę Advertiva https://www.programylojalnosciowe.com.p ... sprzedazy/
ODPOWIEDZ