nagrobek

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

nagrobek

Post autor: Malewicz »

w Łodzi znacie jakis dobry zakład kamieniarski?
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: nagrobek

Post autor: nartin »

Warto mieć kontakt do sprawdzonej pracowni kamieniarskiej, która zajmuje się wykonywaniem nagrobków. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.pracowniakamieniarska.pl/ Jest to bardzo dobra firm z Aleksandrowa Kujawskiego, do której warto się zgłosić.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: nagrobek

Post autor: morgan »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem nagrobków to polecam wam skontaktować się z https://www.centrumgranitu.eu/ Jest to sprawdzona firma z województwa zachodniopomorskiego, do której warto się zgłosić. Firma ta zajmuje się też innymi usługami związanymi z obróbką granitu.
Awatar użytkownika
paniolka
Posty: 65
Rejestracja: 12 gru 2019, 8:57

Re: nagrobek

Post autor: paniolka »

ja akurat ze Świdnicy, u nas jest jeden bardzo dobry zaklad pogrzebowy/kamieniarski, Gloria, zajeli sie organizacja pogrzebu , zrobili nagrobek, bardzo fachowe podejscie do pracy
hiczungł

Re: nagrobek

Post autor: hiczungł »

Wykonanie nagrobka zdecydowanie warto było powierzyć specjalistom. Zadanie te zrealizowali dla nas www.nagrobki-wegorzewo.pl , będący nie lada specjalistami w swojej dziedzinie. Nagrobek prezentuje się bardzo okazale i zawsze jest to jakiś rodzaj hołdu.
Miłosz-

Re: nagrobek

Post autor: Miłosz- »

Ważną kwestią jest to, czy interesuje nas wygląd tradycyjny czy może bardziej nowoczesny, wyrafinowany kształt nagrobka. Na stronie zakładu kamieniarskiego Rzeszów znalazłem również cenne informacje dotyczące kamieni naturalnych z których są one wykonywane.
JÓlciaks

Re: nagrobek

Post autor: JÓlciaks »

W Poznaniu mogę polecić nagrobki poznań :) Robiłam u nich już dwa razy pomniki i mnie nie zawiedli. Cena bardzo niska jak na tak dobrze wykonaną pracę. Zależało mi też na trwałości i oba nagrobki stoją już któryś rok. Dlatego jak ktoś jest Wielkopolski, to nagrobki powinien kupować tylko tam.
łowicka

Re: nagrobek

Post autor: łowicka »

Ja akurat zamawiałam nagrobek od firmy AGRAN Kamieniarstwo z Piekar Śląskich, więc jeśli ktoś z tych okolic poszukuje sprawdzonego zakładu kamieniarskiego to mogę ich polecić: https://www.tanienagrobki.com/nasze-realizacje Jakość kamienia, z którego wykonywane są nagrobki jest bardzo wysoka, więc zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Można wybierać spośród wielu różnych wzorów kamienia, a to wszystko w naprawdę racjonalnych cenach. Polecam, warto się do nich odezwać.
Maślanakanapka

Re: nagrobek

Post autor: Maślanakanapka »

Nagrobek moim zdaniem musi się dobrze prezentować. Nie mówię, że ma opływać złotem i diamentami, ale ma być schludny, zadbany i z kamienia, na którym nie widać mocno zabrudzeń. No i oczywiście według gustu klientów. Ciężko więc jest polecić jednego kamieniarza. Modeli w różnych zakresach cenowych jest cała masa. Ja wam najzwyczajniej na świecie podeślę link do bazy kamieniarzy z całego kraju. Kogoś na pewno wartego uwagi znajdziecie. Dodatkowo na tej stronie znajdują się inne przedsiębiorstwa z branży pogrzebowej, jak i artykuły związane z nią. Link do tego https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... amieniarze Pozdrawiam.
pmazurek

Re: nagrobek

Post autor: pmazurek »

Szukając odpowiedniego nagrobka warto poczytać o firmach, które je tworzą. Kamieniarstwo Poznań to m.in. firma P.H.U. Granit, której można zaufać ze względu na ich długoletnie doświadczenie w branży.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 333
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: nagrobek

Post autor: ziolka »

Jeżeli chodzi o takie aspekty, jak usługi kamieniarskie, to słyszałam, że warto w
tym kierunku się zgłosić do firmy kamieniarstwo bielsko-biała Oni w tym zakresie mają spore doświadczenie oraz wiedzę, no i oferują bardzo efektywne pomniki.
ODPOWIEDZ