Nowa brama i napęd

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Olaf-81
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 23:50

Nowa brama i napęd

Post autor: Olaf-81 »

Witajcie. Jakiś czas temu podjąłem decyzję o wymianie bramy, bo stara często się zawieszała i jej działanie nie było już tak sprawne. W każdym razie potrzebny mi jeszcze porządny napęd do bramy skrzydłowej. Jest coś, na co szczególnie polecacie zwracać uwagę przy zakupie tego rodzaju automatyki? Za rady będę wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
aron
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2020, 21:19

Re: Nowa brama i napęd

Post autor: aron »

Mnie dopiero czekają takie zakupy. W sumie mam już wszystko wybrane praktycznie, z żoną już mamy ustalone co będziemy zamawiać. Wszystko od jońca, tak się fajnie złożyło. To znaczy ogrodzenie modułowe i do tego przęsła panelowe i też brama i furtka z takich paneli. To w sumie mojej Ani był pomysł, ale popieram. Wszystko będzie do siebie pasować idealnie. Przyjdzie wiosna, zrobi się ciepło i ruszamy do pracy.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2021, 9:42 przez aron, łącznie zmieniany 1 raz.
Michaś

Re: Nowa brama i napęd

Post autor: Michaś »

A co myślicie o ogrodzeniu betonowym z https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/? Aktualnie właśnie szukam jakiejś firmy do zbudowania mi ogrodzenia betonowego i trafiłem ostatnio na ich ofertę i nie ukrywam, że przypadła mi do gustu. Jednakże ciekaw jestem jeszcze Waszego zdania.
Józeff

Re: Nowa brama i napęd

Post autor: Józeff »

Jeżeli chodzi o siłowniki, przede wszystkim nie kupujcie najtańszych, jest kiepski montaż, jakość wykonania, są problemy z serwisem. Można kupić coś lepszego, np. sprawdzają się BFT, bardzo dobrze wypadają w różnego rodzaju rankingach. O jakości siłownika można się przekonać biorąc go już do ręki, oglądając np. ramiona, porównując budowę centralni, biorąc się za programowanie
juluś70tka

Re: Nowa brama i napęd

Post autor: juluś70tka »

Witam,jak dbac o takie bramy? Mąż niedługo wyjezdza,a ja chcę nasamorwać bramę wjazdową,bo skrzypi. Co sądzicie o tym https://dbamyobramy.pl/suchy-smar-do-bram-p-4.html ? Chętnie poznam wasze opinie, jest to dla mnie bardzo wazne. Proszę o opinie i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ