Nowoczesne narzędzia

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
dargoslaw_92
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 8:55

Nowoczesne narzędzia

Post autor: dargoslaw_92 »

Korzystacie z nowoczesnych narzędzi przy okazji budowy na przykład domu? Według mnie takie urządzenia pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i znacznie ułatwiają pracę. Na przykład montażer Efa Perfect świetnie sprawdza się do montowania puszek podtynkowych. Sam dobrze wiem, że bywa to skomplikowane, więc chętnie korzystam z tego montażera. Może też już go testowaliście?
płat

Re: Nowoczesne narzędzia

Post autor: płat »

W wolnej chwili polecam też zajrzeć na stronę Aerzen Jest to firma, która specjalizuje się w sprężarkach. W wielu warsztatach i firmach sprężarka to sprzęt niezbędny. Naprawdę bardzo dobra, a przede wszystkim mega profesjonalna firma, znająca się na swoim fachu. Warto skorzystać z ich potencjału :).
Kłaczek

Re: Nowoczesne narzędzia

Post autor: Kłaczek »

Nowoczesne rozwiązania to oszczędności dla firmy i większe moce przerobowe dlatego trzeba kupować rozważnie. Jeśli w twojej firmie jest potrzebna przecinarka taśmowa to polecam skorzystać z wsparcia https://awexim.pl/behringer która ma najlepsze niemieckie rozwiązania w tej kwestii. Od lat specjalizują się w doborze i optymalizacji procesu cięcia więc z nimi masz pewność że dostaniesz najlepsze rozwiązania.
ćma255

Re: Nowoczesne narzędzia

Post autor: ćma255 »

dargoslaw_92 pisze: ↑09 sty 2021, 19:13 Korzystacie z nowoczesnych narzędzi przy okazji budowy na przykład domu? Według mnie takie urządzenia pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i znacznie ułatwiają pracę. Na przykład montażer Efa Perfect świetnie sprawdza się do montowania puszek podtynkowych. Sam dobrze wiem, że bywa to skomplikowane, więc chętnie korzystam z tego montażera. Może też już go testowaliście?
Ja ostatnio myślałem o rozbudowie firmy, coraz więcej pracowników jest i w sumie przydałoby się wiecej miejsc parkingowych. Na https://www.metaltech.pl/platformy-parkingowe/ znalazłem bardzo fajne platformy parkingowe, które mogą się przydać.
ODPOWIEDZ