Nowy dom a pośrednik

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Wrocislawa_80
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2021, 4:00

Nowy dom a pośrednik

Post autor: Wrocislawa_80 »

Cześć, witajcie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem domu. Z tego, co zauważyłam, sprzedaż nieruchomości Świdnica mocno się rozwinęła i ofert zdecydowanie nie brakuje. Jak sądzicie, lepiej poszukać jakiejś okazji na własną rękę, czy powierzyć to zadanie pośrednikowi? Chętnie się dowiem, jakie macie zdanie w tej kwestii.
Tadżyk

Re: Nowy dom a pośrednik

Post autor: Tadżyk »

W sumie na pewno jest to jakieś rozwiązanie i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest również wiedzieć w jaki sposób ewentualnie możemy szybko zbyć naszą nieruchomość. Polecam na pewno podjęcie współpracy z firmą https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ która bez najmniejszego problemu zajmuje się właśnie skupowaniem nieruchomości za gotówkę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Nowy dom a pośrednik

Post autor: kasiakowa06 »

Wrocislawa_80 pisze: ↑31 sie 2021, 10:25 Cześć, witajcie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem domu. Z tego, co zauważyłam, doexpert.pl/kontakt.html sprzedaż nieruchomości Świdnica mocno się rozwinęła i ofert zdecydowanie nie brakuje. Jak sądzicie, lepiej poszukać jakiejś okazji na własną rękę, czy powierzyć to zadanie pośrednikowi? Chętnie się dowiem, jakie macie zdanie w tej kwestii.
Ja szukam domu i mieszkania na własną rękę. Choć nie wiem, czy nie zainwestuję nieruchomość we Włoszech, wtedy liczę na pomoc https://sardynianieruchomosci.pl/uslugi/
Obrazek
ODPOWIEDZ