Ochrona z odpowiednią odzieżą

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
bernadeta99
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 13:57

Ochrona z odpowiednią odzieżą

Post autor: bernadeta99 »

Jak myślicie, gdzie odzież ochronna jest niezbędna? Jako pierwsze na myśl przychodzą przede wszystkim wszelkie placówki medyczne, ale warto wspomnieć też o zakładach produkcyjnych, stołówkach szkolnych czy kuchniach w różnego rodzaju hotelach. Myślę, że absolutnie nie można tej kwestii pomijać, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze, zgadzacie się?
SolskiŁ

Re: Ochrona z odpowiednią odzieżą

Post autor: SolskiŁ »

Oczywiście, że odzież ochronna to podstawa BHP w pracy. Moim zdaniem najlepsze na rynku rękawice ochronne ma Larkis https://larkis.pl/produkty/ochronne-rekawice-gumowe Polecam rękawice Ludwik, są solidne, mocne, odporne na rozdzieranie, ścieranie i na przenikanie substancji chemicznych, w 100 % się u nas sprawdzają.
Bańka

Re: Ochrona z odpowiednią odzieżą

Post autor: Bańka »

Każda odzież ochronna powinna posiadać uszczelnione szwy. Dzięki temu będzie odporna na różnego rodzaju czynnik zewnętrzne, a co za tym idzie bezpieczna. Taśma uszczelniająca szwy http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_s ... nia-szwow/ jest idealna do takiego typu odzieży. Polecam
ways

Re: Ochrona z odpowiednią odzieżą

Post autor: ways »

bernadeta99 pisze: ↑05 wrz 2021, 11:48 Jak myślicie, gdzie odzież ochronna jest niezbędna? Jako pierwsze na myśl przychodzą przede wszystkim wszelkie placówki medyczne, ale warto wspomnieć też o zakładach produkcyjnych, stołówkach szkolnych czy kuchniach w różnego rodzaju hotelach. Myślę, że absolutnie nie można tej kwestii pomijać, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze, zgadzacie się?
W tym względzie nie polecam sklepów online. Najlepiej, jeśli pracownik pójdzie i przymierzy, albo też po prostu sprawdzi dotykiem, co ma do kupienia, albo co jest warte zakupów. W tym względzie pomocny na pewno będzie nam sklep stacjonarny. Oczywiście również w kwestii ppoż możemy tak podchodzić, ale pod tym kątem to można online koc gasniczy kupić.
michal12

Re: Ochrona z odpowiednią odzieżą

Post autor: michal12 »

Nie można zapominać o tym, że odpowiednia odzież jest niezbędna również w pracy strażaka. Właściwe ubrania zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania akcji ratowniczych. Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich materiałów i technik szycia, aby ubrania były wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. W kwestii zakupu tego typu odzieży dla strażaków polecam http://supermarketstrazacki.pl, który oferuje naprawdę szeroki asortyment ubrań i wyposażenia. Znajdziecie u nich zarówno ubrania koszarowe, jak i ubrania strażackie specjalne, odzież termoaktywną, a także buty strażackie i specjalne rękawice. Każdy produkt zaprojektowany jest tak, żeby oferować strażakom dodatkową ochronę w trakcie przeprowadzania akcji.
ODPOWIEDZ