odszkodowania Codex

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
strad
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2020, 8:49

odszkodowania Codex

Post autor: strad »

Szukam opinii o fimie Codex https://codex.org.pl/ zajmującej sie dochodzeniem roszczeń związanych z ubezpieczeniem i odszkodowaniem. Uległem ostatnio wypadkowi w pracy i ubezpieczyciel zaniżył mi wypłacone odszkodowanie więc szukam pomocy.
Awatar użytkownika
nata
Posty: 98
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:27

Re: odszkodowania Codex

Post autor: nata »

A gdzie był wypadek? Jeśli w UK, to na pewno warto sobie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ zerknąć i poczytać na temat wysokości odszkodowania, które powinniśmy otrzymać. Nie da się ukryć, że ubezpieczyciele również w Anglii zaniżają wartość należnej kwoty. Trzeba walczyć o swoje.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 333
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: odszkodowania Codex

Post autor: ziolka »

Ja niestety nie znam takiej firmy. Jedną kancelarię odszkodowawczą jaką znam i z której usług miałam okazję korzystać to: https://wieksze-odszkodowanie.pl/ Poleciła mi ich znajoma, która ubiegała się kiedyś o odszkodowanie po wypadku. Także w mojej sprawie udało im się wszystko załatwić, a ja otrzymałam należne mi odszkodowanie.
Awatar użytkownika
xKLAUDIUSZx
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2020, 9:39

Re: odszkodowania Codex

Post autor: xKLAUDIUSZx »

Ja tam nie wierzę w takie kancelarie odszkodowawcze.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: odszkodowania Codex

Post autor: melanina »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/malowa ... -elewacji/
ODPOWIEDZ