Oglądanie lotów w Europie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Władek

Oglądanie lotów w Europie

Post autor: Władek »

Cześć!

Czy ktoś ma podobne hobby do mojego? Przez pandemię i to, że siedzę w domu ciągle to zacząłem oglądać samoloty na https://radaryonline.pl/radar-lotow/. Nie oglądam jakichś wybranych, po prostu wszystkie, czy to pasażerskie czy transportowe. Czy to jest normalne? Moja mama mówi, że jak tak będę oglądał, to mnie jakiś samolot w końcu porwie, wcale bym nie uciekał :lol:
Aloż

Re: Oglądanie lotów w Europie

Post autor: Aloż »

A ja na przykład uwielbiam obserwować pogodę na żywo. Ubzdurałem sobie ostatnio opady. Wchodzę na stronę, gdzie jest mapa opadów https://radar-opadow.live/mapa-opadow/. Fajnie się ogląda na żywo wszystko. Polecam jak ktoś jest takim świrem pogodowym jak ja :D
Mniu1

Re: Oglądanie lotów w Europie

Post autor: Mniu1 »

Od dawna moją pasją są samoloty, uwielbiam obserwować na radarze lotów największe samoloty pasażerskie. Od dawna korzystam ze strony https://sledzenielotow.pl/sledzenie-lotow/ na której za darmo i bez dodatkowych program śledzę samoloty po numerze lotu. Jeśli nasi bliscy często podróżują to świetnym rozwiązaniem jest oglądanie ich lotu na mapie, dzięki temu mamy aktualne informacje o ewentualnym opóźnieniu lotu. Polecam z całego serca, świetna zabawa, która może przerodzić się w piękną pasję :)
ODPOWIEDZ