Oprogramowanie antywirusowe

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
gałgan

Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: gałgan »

Hej, instalujcie tego typu oprogramowania? Jeśli tak to jakie? Mnie zależy na czymś konkretnym ale nie wiem na który się zdecydować. Może ktoś coś podpowiedzieć? Śliczne dzięki za pomoc.
śmigło

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: śmigło »

No oczywiście, że tak. Moim zdaniem antywirus jest koniecznością jeśli zależy ci na ochronie swoich danych w sieci. Z tym obecnie nie ma żartów i można się bardzo zdziwić. Ja odpowiednie dla siebie zabezpieczenie znalazłem na stronie https://gdata.pl/support . Uważam, że na swoim bezpieczeństwie w sieci nie ma co oszczędzać.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Tadek99 »

Oczywiście, że warto zainstalować sobie oprogramowanie antywirusowe na komputerze. Nie trzeba od razu decydować się na płatną wersję, można przecież skorzystać na początku z darmowej wersji, żeby sprawdzić jak dany antywirus działa. Osobiście polecam zajrzeć na https://bitdefender.pl/, gdzie darmową wersję też można znaleźć.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: melanina »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://gdata.pl/biznes
Tośki

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Tośki »

W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania antywirusowego, ale też skutecznej szybkiej i bezpiecznej przeglądarki to też zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na portal https://tech360.pl/tech,ac99/przegladar ... owac,11336 gdzie znajdziecie kilka naprawdę fajnych podpowiedzi i artykułów np. "Przeglądarka Brave: dlaczego warto się nią zainteresować?" :)
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: mezi »

gałgan pisze: ↑18 gru 2020, 14:22 Hej, instalujcie tego typu oprogramowania? Jeśli tak to jakie? Mnie zależy na czymś konkretnym ale nie wiem na który się zdecydować. Może ktoś coś podpowiedzieć? Śliczne dzięki za pomoc.
Do domowego użytku wystarczy tobie avast lub inny darmowy program.
mikólaj

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: mikólaj »

Porządne oprogramowanie antywirusowe zagościło w naszej firmie za sprawą https://telbit.com.pl/obsluga-firm/opro ... -dla-firm/ . Ale nie tylko! To właśnie dzięki nim możemy pochwalić się perfekcyjnym , nowoczesnym oprogramowaniem teleinformatycznym ktore to jest już standardem w dzisiejszych czasach. Dbajmy o nowoczesność!
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: melanina »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://gdata.pl/mobile-security-android
KarolM

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: KarolM »

To prawda w firmie bardzo ważne jest to żeby skutecznie zabezpieczyć sieć przed wirusami. My żeby tymi licencjami zarządzać ale też mieć pod kontrolą siec i urzadzenia jakie się w nim pojawiają m.in pendrivy na których najłatwiej przynisc coś szkodliwego dla jej działania. Dlatego wybór padl też po konsultacjach z kolegami z branży na nVision 13 od axence który te działania skutecznie wspiera, no i ogólnie dosć prosty jest w obsłudze wiec pracownicy współpraconicy nie narzekają.
ODPOWIEDZ