Oznakowanie parkingu

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
roderyk-67
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 20:42

Oznakowanie parkingu

Post autor: roderyk-67 »

Witajcie. Szukam firmy, która zajmie się stworzeniem oznakowania na parkingu 2 wspólnot mieszkaniowych. Dużo pozytywnych opinii ma malowanielinii.com. Czy korzystaliście może z ich usług? Polecacie?
Awatar użytkownika
urszula
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 1:41

Re: Oznakowanie parkingu

Post autor: urszula »

Jak najbardziej polecam. Zajmują się nie tylko oznakowaniem parkingów, ale i magazynów czy hal produkcyjnych. Dbają o jakość wykonywanych usług, co zresztą widać gołym okiem. Pracują też z nowoczesnym sprzętem. Firma na medal :)
kinguś

Re: Oznakowanie parkingu

Post autor: kinguś »

Oznakowanie parkingu odgrywa ważną rolę dla kierowców , ze wzgledu na bezpieczeństwo podczas jazdy . Do tego posłużyć nam mogą odpowiednie znaki drogowe które możemy kupić w tym sklepie tutaj https://drogowe.com.pl/ . Dzięki takim informacjom, kierowcy są w stanie odpowiednio stosować swoje zachowanie do warunków panujących na drodze oraz obowiązujących przepisów.
woland

Re: Oznakowanie parkingu

Post autor: woland »

W sprawie solidnej firmy oferującej produkty i usługi w zakresie oznakowania parkingów to mogę się podzielić kontaktem - skierujcie się do firmy Andros z Redy https://andros-reda.pl/oznakowanie-parkingow Mają szeroka ofertę a w niej m.in. separatory ruchu – słupki i bariery łańcuchowe, blokady łańcuchowe, ograniczniki parkingowe, lustra przemysłowe czy masy chemoutwardzalne i taśmy do oznaczania ciągów komunikacyjnych. Możecie u nich liczyć na wysoką jakość produktów i ceny nie wzięte z sufitu.
ODPOWIEDZ