parapet

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

parapet

Post autor: Malewicz »

Jakie parapety macie, z jakich materiałow?
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: parapet

Post autor: DeSanta »

My zakupiliśmy parapety z PCV od firmy Schwarz https://www.schwarz-firma.eu/parapety/wewnetrzne i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na zarysowania. Według mnie najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
Alfre_DZIK
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 11:28

Re: parapet

Post autor: Alfre_DZIK »

Ja musiałbym odnowić swoje parapety.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: parapet

Post autor: nartin »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą parapetów to polecam wam zajrzeć na stronę https://railingplus.pl/ Oni mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: parapet

Post autor: gizwald »

Jeśli trzeba wam nakładek, łączników i zaślepek to zgłoście się do firmy MAJA https://zakonczeniadoparapetow.pl/ Nakładka renowacyjna szybko i tanim kosztem zmieni wam wygląd parapetu, ja jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony. Firma jest z Częstochowy.
bęrat

Re: parapet

Post autor: bęrat »

Też ostatnio rozglądałem się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą parapetów. W końcu trafiłem na ofertę producenta parapetów http://dominikanatychy.pl/ z Tych i mogę polecić go również wam. Firma ta posiada szeroki wybór parapetów, które sprzedaje w całkiem niezłych cenach.
brałstorski

Re: parapet

Post autor: brałstorski »

Jeśli chodzi o parapety to przy budowie domu postawiłem na konglomerat marmurowy, który jest solidnym materiałem zbudowanym z marmurowych odłamków połączonych z żywicą co w efekcie daje funkcjonalny i wizualnie ładny produkt. Firma Prodmar zajęła się wykonaniem parapetów w całym domu: od pomiarów, przez transport aż po finalny montaż co pozwoliło zachować najwyższą jakość realizacji na każdym etapie zlecenia.

szkoła w sufczynie
ODPOWIEDZ