Perfumy dla kobiet

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Selma
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2021, 19:42

Perfumy dla kobiet

Post autor: Selma »

Hejka. Gdzie polecacie kupować perfumy damskie? Zawsze chciałam zamówić jakiś zapach przez internet, ale bałam się, że trafię na podróbkę. Co wy robicie, żeby tego uniknąć? Wystarczy kupować w sprawdzonych przez innych i polecanych sklepach? Jeszcze na coś warto zwrócić uwagę?
SebeczeeęK

Re: Perfumy dla kobiet

Post autor: SebeczeeęK »

Muszę przyznać, że moja małżonka od pewnego czasu jest wielką fanką przeróżnych perfum. Nakupowała sobie teraz różne zapachy i szczerze mówiąc to nie wiem za bardzo kiedy ona się tym wszystkim wypsika. Chyba wyjdzie jej z tego kilka dobrych lat. Co o tym sądzicie?
staśiek

Re: Perfumy dla kobiet

Post autor: staśiek »

Ja ostatnio zakupiłem dla swojej dziewczyny niesamowicie pachnące perfumy z sklepu erotycznego . Dyskretna przesyłka, ekspresowo zrealizowana. W życiu nie widziałem aż tak szybkiej dostawy, za co należy się obsłudze 6 z plusem. Generalnie dyskretność na pierwszym miejscu - i to widać.

rozłącznik bezpiecznikowy r303
Stasią

Re: Perfumy dla kobiet

Post autor: Stasią »

jeżeli szukasz fajnych perfum to zajrzyj sobie na stronę https://www.kozaczek.pl/kosmetyki-anny- ... -kosztuja/ znajdziesz tam reklamę fajnego sklepu gdzie będą perfumy bardzo dobrej jakości, moją partnerka często zagląda
ODPOWIEDZ