Podróżowanie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
AmberO
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:16

Podróżowanie

Post autor: AmberO »

Często podróżujecie samolotami? Jeżeli tak to bardzo przydatny może okazać się ten link https://shuttle24.pl/ . Dzięki temu szybko znajdziecie wszelkie transfery lotnicze. Bez względu na to w jakim mieście mieszkacie. Bardzo wygodne narzędzie, zwłaszcza kiedy dużo latacie. Ja tak mam i nie wyobrażam sobie normalnie funkcjonować bez tego.
Jestem na kompletnym chemicznym, fizycznym i emocjonalnym haju.
Awatar użytkownika
KenAdams
Posty: 169
Rejestracja: 25 lis 2019, 15:40

Re: Podróżowanie

Post autor: KenAdams »

Wcale.
Boję się latać.
Awatar użytkownika
terma
Posty: 57
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:12

Re: Podróżowanie

Post autor: terma »

Ja zastanawiam się nad ofertą biura podróży http://ctpoland.com.pl/ , którzy organizują wyprawy w egzotyczne rejony Azji, Ameryki Południowej itp. Podoba mi się, że wszystko jest zagwarantowane - przeloty, noclegi, wyżywienie, opieka polskiego pilota, ubezpieczenie, bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie etc.
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 108
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Podróżowanie

Post autor: Wikika »

Latanie z biurem podróży jest bardzo wygodne, płacicie i wszystko macie załatwione. Jednak sporo osób teraz wybieram samodzielną organizacje wakacji, próbowaliście? Według mnie jak raz to zrobicie to nie będziecie chcieli już latać z biurem podróży:) Jest to bardzo łatwe z pomocą internetu. Warto tu znać takie portale jak https://www.biletylotnicze.pl/poradnik- ... kowy-bagaz Znajdziecie tu nie tylko porady dla podróżujących, ale i także łatwo wyszukacie bilety lotnicze w niskiej cenie.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 40
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:42

Re: Podróżowanie

Post autor: WikiDab »

Jeśli chce się znaleźć naprawdę korzystne oferty, to trzeba szukać samemu na stronach tanich linii. Bo z pośrednikami to są same kłopoty...
Awatar użytkownika
yogi
Posty: 58
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:22

Re: Podróżowanie

Post autor: yogi »

My tam bardziej wolimy podróżować samochodem, gdyż możemy zatrzymywać się w dowolnej chwili co jest bardzo przydatne w przypadku podróżowania z dziećmi. A właśnie w kwestii podróżowania z dziećmi. Zastanawiam się czy możemy używać zamiast fotelików takich pasów Smart kid belt https://smartkidbelt.com/pl/ ? Bo wprawdzie dzieciaki są już na tyle duże by móc już ich używać, poza tym zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż takie foteliki. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 20
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:19

Re: Podróżowanie

Post autor: paniola »

Wakacje juz za nami, ale jesienia uwielbiam Polskę. Jesień to dla mnie idealny czas na rodzinne wypady. Bardzo lubie zwiedzać Polskę, dlatego uważam, ze weekend to idealny moment aby zobaczyć co nieco. Blog o podróżach https://mynaszlaku.pl/ to idealne miejsce aby dowiedzieć sie co nieco o fajnych miejsach w Polsce. Za dwa tygodnie planujemy pierwszą wyprawe, wiec mam nadzieje, ze uda nam sie wyczytac kilka cennych informacji.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Podróżowanie

Post autor: Tadek99 »

Jeśli chodzi o podróżowanie, to nie można zapomnieć o rzeczach najpotrzebniejszych, takich jak np. toaleta turystyczna, a taką możecie znaleźć na https://sklepwind.pl/pl/c/Toalety/22. Osobiście uważam, że ceny są naprawdę przystępne, więc polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Maniek44
Posty: 133
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Re: Podróżowanie

Post autor: Maniek44 »

Przed każdą podróżą warto się na pewno zastanowić nad tym, czego konkretnie oczekujecie od danego wyjazdu. Ja mogę Wam podpowiedzieć, że najlepiej wypoczywa się w takich apartamentach jak Sun&Snow. Jeśli właśnie tego szukacie, to już wiecie, gdzie to znaleźć ;)
Mola

Re: Podróżowanie

Post autor: Mola »

Przy okazji wyjazdu, warto poszukać jakiegoś korzystnego dla siebie ubezpieczenia na ten czas. Warto je wykupić ze względu na to, że w razie nieprzewidywalnych, nieoczekiwanych i problematycznych a nawet przykrych sytuacjach Ciebie w pewien sposób chroni, dając przy okazji fajne z nich wyjście. Jeśli nie masz pojęcia gdzie można wykupić taką polisę, polecam skorzystać z porównywarki ubezpieczeniowej, która dostępna jest na stronie: https://rankomat.pl . Dzięki niej na pewno Ci się uda w kilka chwil znaleźć dobre ubezpieczenie, a dzięki temu nie przepłacisz.
ODPOWIEDZ