pompa ciepła w domu

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
lubomił-79
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2023, 17:45

pompa ciepła w domu

Post autor: lubomił-79 »

Kto z was ma pompy ciepła w swoich domach? Pytam, bo ja już tak naprawdę od długiego czasu zastanawiam się nad taką inwestycją. Mam wrażenie, że to mi pozwoli zaoszczędzić, a z drugiej strony to ma też duży wpływ na środowisko, prawda? Jakie są waszym zdaniem największe zalety pomp ciepła i dlaczego warto się na nie zdecydować? Czekam na spostrzeżenia!
efkaa

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: efkaa »

I super... Teraz wiele osób zauważyłam, że stawia na takie rozwiązania, jak pompa ciepła - także o czymś to świadczy i nie chodzi o jakiś tam trend. Bo taka pompa chociaż inwestycją jest może nie tania, ale szybko się zwraca. Poza tym żyjemy zgodnie z naturą.
syśkaa

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: syśkaa »

Jeśli idzie o pompę ciepła, to zauważyłam, że doskonałą ofertę prezentuje firma https://adaxecoenergy.pl/pl/pompy_ciepla_w_zywcu Ich urządzenia działają niezwykle efektywnie, a personel traktuje klientów profesjonalnie i kompetentnie.
olkaa

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: olkaa »

Szczególnie teraz rozważam skorzystanie z takiej oferty jaką jest czyste powietrze rekuperacja . Zwróciłam uwagę na atrakcyjną ofertę tego producenta, co sprawia, że rozważam tę opcję jako korzystne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 60
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:41

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że właśnie pompa ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną na prawdę robi świetną robotę jeśli chodzi o tanie i ekologiczne ogrzewanie domu. Nie dziwi więc nikogo fakt ,że ludzie tak chętnie decydują sie na taki sposób ogrzewania domów . Rozwiązań w tym zakresie jest całkiem sporo.
sprzecznazesobą

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: sprzecznazesobą »

Sporo rzeczy do domu kupiłam w tym roku, ale najważniejsze jest to, że dalej chcę to kupować. I dla przykładu pompa ibo wzi 250 jest aktualnie zamówiona. Uważam, że warto po prostu warto o tym pomyśleć. Co wy na to?
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: ziolka »

Moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować w pompę ciepła. Z tego, co mi wiadomo, to całkiem nieźle sprawdzają się na przykład pompy ciepła Panasonic. Ale oczywiście marek wartych uwagi jest znacznie więcej. Tak czy inaczej - do każdego domu na pewno znajdzie się odpowiednia pompa, dobrze pracująca i o dobrych parametrach. Najlepiej kontaktować się z doświadczoną ekipą, np https://cncpompyciepla.pl/ Jestem pewna, że będziesz zadowolona ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 255
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: hellomyfriend »

Szukam rozwiązań stricte związanych z odnawialną energią, żeby zaoszczędzić. Udało mi się znaleźć tę firmę https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... ialna.html i muszę przyznać, że spodobała mi się ichniejsza oferta związana z pompami ciepła. Jeśli rozważacie tego typu kwestie, to moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę.
Danielos

Re: pompa ciepła w domu

Post autor: Danielos »

Kolejnym ważnym aspektem jest cicha praca systemów pomp cieplnych Panasonic. Jak można przeczytać w artykule dostępnym pod adresem https://e-stargard.pl/wiadomosci/pokaz/ ... chlodzenie i urządzenia te są zaprojektowane tak, aby minimalizować hałas, co jest szczególnie ważne w środowiskach mieszkalnych.
ODPOWIEDZ