Praca za granicą?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
ezechiel-86
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2022, 9:32

Praca za granicą?

Post autor: ezechiel-86 »

Mam taką myśl, żeby na jakiś czas wyjechać do pracy za granicę, wprawdzie nie zdecydowałam jeszcze jaki miałby to być kraj, ale nie ukrywam, że gdzies tam z tyłu głowy mam Holandię. I wiem, że praca tymczasowa w Holandii pozwoliłaby mi odłożyć trochę gorsza, chociażby na start w naszym kraju, na organizację ślubu i wesele, bo szczerze powiem, nie wiem jak długo musielibyśmy zbierać w Polsce, żeby było nas stać na taką imprezę.
JanJan45

Re: Praca za granicą?

Post autor: JanJan45 »

Pracuje w Holandii już ponad 4 lata i była to dobra decyzja, zwłaszcza patrząc na to, co się aktualnie dzieje gospodarczo.

Raty poszły nam z 1600 na 3200 :/ W naszym kraju pracowałbym niestety tylko na raty, bo w mojej okolicy panuje "zmowa" i wszyscy płacą minimalną. Niestety nie mam perspektyw i wykształcenia. W Holandii mam spoko pracę na magazynie, nie przemęczam się i zarabiam czterokrotnie więcej. Jedyne co i aż to fakt, że cierpi na tym mój związek i rodzina. Rozłąka jest trudna, mimo wszystko staram się nigdzie nie chodzi i nie prowokować losu do jakiś zdrad. Swoje potrzeby mam i w takich sytuacjach dziwnie na sex telefon ze strony https://sextelefon.org/. Jest to już lepsze wyjście, większość facetów tutaj zdradza swoje kobiety.
ODPOWIEDZ