Pranie garnituru

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Śliwa23

Pranie garnituru

Post autor: Śliwa23 »

Cześć, jak macie do wyprania garnitur to gdzie się z tym udajecie? Potrzebuje go na szybko bo mam nagły wyjazd związany z pracą i nie wiem jak szybko się z tym uporać.
Kiciuś

Re: Pranie garnituru

Post autor: Kiciuś »

To może jakaś pralnia? Tak chyba najlepiej, masz wtedy pewność, że nic się nie zepsuje w praniu. Mają tam odpowiednie środki czyszczące do takich delitaktnych tkanin.
Śliwa23

Re: Pranie garnituru

Post autor: Śliwa23 »

No dobrze, nie korzystałem z pralni jakoś często zazwyczaj. Czy możecie w takim razie coś z Warszawy polecić?
Awatar użytkownika
sonka8918
Posty: 41
Rejestracja: 27 gru 2019, 22:12

Re: Pranie garnituru

Post autor: sonka8918 »

A znacie pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ ? Podobno jest jedną z najlepszych. Czy jest Wam ona znana? Może korzystaliście już?
DariuszKÓRA

Re: Pranie garnituru

Post autor: DariuszKÓRA »

Raczej nie zdecydowałbym się na pranie garnituru w zwykłej pralce. Ogólnie zawsze oddaję takie ubranie do dobrej, miejskiej pralni :)

___
jaka latarka taktyczna
wiktoriaśW

Re: Pranie garnituru

Post autor: wiktoriaśW »

To prawda pralnia warszawianka jest jedną z najlepszych. Jak garnitur, to tylko do nich. Zaopiekują się nim odpowiednio.
kWiAtCzYńSkI

Re: Pranie garnituru

Post autor: kWiAtCzYńSkI »

To jest ciężka sprawa. Nie polecam tego robić samemu. O wiele lepiej będzie jeśli sobie oddasz garnitur do jakieś pralni.
Jótrzenka

Re: Pranie garnituru

Post autor: Jótrzenka »

Mi się podoba to w Pralni Warszawianka, ze jest możliwośc prania ubrań przez 7 dni w tygodniu więc jak jest nagła sytuacja nie ma problemu by oddać. Poza tym wszytsko jest prasowane.
ODPOWIEDZ