Prawnik z Opola

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Beata78
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2019, 20:59

Prawnik z Opola

Post autor: Beata78 »

Czesc,

mozecie polecic kogos dobrego i sprawdzonego?
Awatar użytkownika
Malwina01
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:12

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Malwina01 »

Hej,

Ja mogę Ci polecić kancelarie Hilarowicz - zobacz sobie ich strone internetowa. Ja korzystałam z ich usług rok temu w temacie spółki i byłam bardzo zadowolona z ich usług. Polecam sprawdzić ich ofertę ;)
aśka

Re: Prawnik z Opola

Post autor: aśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić Porady prawne online . Tutaj bardzo szybko uzyskamy odpowiedź na nasze pytanie, a dodatkowo koszt takiej porady nie jest wysoki. Ja już kontaktowałam się z nimi i byłam mega zadowolona, na pewno jak będę potrzebować znowu profesjonalnej porady to skontaktuję się z tą firmą
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Prawnik z Opola

Post autor: kasiakowa06 »

Malwina01 pisze: ↑19 gru 2019, 16:56 Hej,

Ja mogę Ci polecić kancelarie Hilarowicz - kancelariahilarowicz.pl/obsluga-prawna-spolek-i-wspolnikow zobacz sobie ich strone internetowa. Ja korzystałam z ich usług rok temu w temacie spółki i byłam bardzo zadowolona z ich usług. Polecam sprawdzić ich ofertę ;)

Dobry prawnik to podstawa. Ja mogę polecić https://kk-kancelaria.com/
Obrazek
Aneta Maskawa

Re: Prawnik z Opola

Post autor: Aneta Maskawa »

Szukałam prawnika do przeprowadzenia podziału majątku i trafiłam w internecie na serwis rozwodowy.pl W szczególności polecam dział https://www.rozwodowy.pl/podzial_majatku,5,k.html Znajdziesz tam dużo artykułów i porad dotyczących podziału majątku, jak i rozwodu, alimentów na dzieci, małżonka, itp. Skorzystałam następnie z porad prawnych i prawnik od nich reprezentował mnie w sądzie. Szybko i bez problemów. Zapytaj czy mają kogoś z Opola, z tego co wiem współpracują z kilkudziesięcioma prawnikami z całej Polski, także może i tam będą mieli
ODPOWIEDZ