Problem z córką-poradnia psychologiczna?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Problem z córką-poradnia psychologiczna?

Post autor: Makaronik »

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam ,że moja córka zachowuje się inaczej - jest bardziej przygnębiona, szybko się złości i bardzo często zamyka się w pokoju i przesiaduje godzinami przy komputerze. Próbowałam z nią rozmawiać, chodzić na spacery itp ale mam wrażenie że to nic nie daje... Co prawda córka jest już pełnoletnia, ale obawiam się że nie daje sobie rady - nie wiem czy to kwestia szkoły czy czegoś więcej. Rozważam pójście z nią do odpowiedniego terapeuty w Łodzi, może tak Poradnia Salomon https://poradniasalomon.com.pl/ ? Wiele dobrego słyszałam na ich temat - są empatyczni więc będą mieć dobre podejście do córki. Co myślicie?
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Problem z córką-poradnia psychologiczna?

Post autor: nartin »

Najlepiej zabrać dziecko do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Starogardu Gdańskiego to polecam wam wybrać się do http://www.provobis.com.pl/ Tam wasze dzieci na pewno otrzymają profesjonalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Problem z córką-poradnia psychologiczna?

Post autor: morgan »

W dobrej poradni pedagogiczno-psychologicnzej na pewno będą potrafili pomóc waszemu dziecku. Jeżeli mieszkacie w okolicach Sosnowca to polecam wam wybrać się do https://www.fundacjameritum.com/ Tam pracują świetni specjaliści, którym można zaufać.
ODPOWIEDZ