Problem z żarowkami

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Boniu
Posty: 21
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:16

Problem z żarowkami

Post autor: Boniu »

Nie wiem, co może być nie tak, ale w ciągu 2 miesięcy trzeci raz mam ten sam problem - pada mi żarówka w przedniej lampie samochodowej. Czy to pech , czy problem może tkwić gdzieś głębiej?
Awatar użytkownika
Klemens
Posty: 14
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:15

Re: Problem z żarowkami

Post autor: Klemens »

A kupujesz żarówki w renomowanych sklepach? Może błąd popełniany jest juz na etapie ich wymiany i wystarczy zwrócić większą uwagę w czasie ich dokręcania? Przyczyna może tez tkwić głębiej, ale nie chce wyrokować, bo specjalistą nie jestem. Mogę za to polecić zakład, gdzie z pewnością sie na tym znają http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Problem z żarowkami

Post autor: gizwald »

teraz jest dużo sklepów z żarówkami online i tam warto robić zakupy
Awatar użytkownika
danielkrolewski
Posty: 80
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:29

Re: Problem z żarowkami

Post autor: danielkrolewski »

Ja polecam ten sklep, jeśli chodzi o oświetlenie samochodowe https://hurtownia-swiatla.pl/zarowki-samochodowe Tam są bardzo fajne i ciekawe modele żarówek, czy to LED czy innych. W zasadzie to każdego rodzaju auta można coś znaleźć. A że żarówka psuje się czy jak napisałeś pada, to może być problem właśnie z jej jakością. Jeśli jest słabej jakości - jakiejś słabej marki, to nie ma co się dziwić, że tam jest.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Problem z żarowkami

Post autor: wiki22 »

Dziwna sytuacja. Może jakieś spięcia są? Bo z tego co wiem to takie jak tu https://dozi.pl/BerkerBKwadrat-Zarowka- ... na-167801/ żarówki led są bardzo trwałe i długo służą. Skontaktuj się z jakimś elektrykiem. Niech sprawdzi czy nie ma przepięć.
ODPOWIEDZ