Projekt magazynu

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Piotr76
Posty: 21
Rejestracja: 11 sie 2019, 9:56

Projekt magazynu

Post autor: Piotr76 »

Cześć,

Znacie jakąś firmę która projektuje magazyny i robi to dobrze? :)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2019, 14:14
Kontakt:

Re: Projekt magazynu

Post autor: Marysia_89 »

Hej,

Mój mąż projektując magazyn zgłosił się do firmy http://nedcon.pl/. Polecił mu ją znajomy i z tego co mówił jest bardzo zadowolony. Wszystko zrobione jest dobrze + mieści się w nim o wiele więcej rzeczy niż w poprzednim magazynie :)
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Projekt magazynu

Post autor: MalaMonka »

Najlepiej jak znajdziecie architekta, który poprowadzi całą budowę od A do Z, wraz oczywiście z odpowiednim projektem. Ja jeszcze nie wiem na jaką technologię się zdecyduje, jednak najbardziej przekonują mnie hale stalowe. Tu również trzeba będzie zainteresować się wyposażeniem do magazynów. Bez takich rzeczy jak np. wózki widłowe nie będzie możliwa sprawna praca w żadnym magazynie. Jeżeli tych będziecie szukać to postawcie na współpracę z firmą https://gizo.pl/ Znajdziecie tu oprócz wózków widłowych również inne maszyny, także i na wynajem, wraz z profesjonalnym serwisem.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Projekt magazynu

Post autor: Ezzi »

Do magazynu na pewno warto również dobrać wysokiej jakości sprzęt i tutaj zdecydowanie jestem za Lemarpol jeśli chodzi o jakość, ogromny wybór (ponad 350 sztuk sprzętu) i do tego fachowe wsparcie na każdym etapie, również późniejszego serwisowania i dostawy części. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i dzięki temu nie mamy najmniejszych przestojów i prace idą stabilnie do przodu :)
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Projekt magazynu

Post autor: Tomik00 »

Jeśli nadal nie podjęliście ostatecznej decyzji na temat wyboru projektu magazynu to warto zwrócić się do firmy http://archifox.pl/ która jest w stanie skutecznie i funkcjonalnie zaprojektować Wam przestrzeń do prowadzenia biznesu. Do tego zajmą się kompleksową obsługa m.in wykonaniem analizy działki, koncepcji, zagospodarowania terenu i wiele innych. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju!
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 32
Rejestracja: 01 wrz 2019, 21:01

Re: Projekt magazynu

Post autor: zuzanka »

Przy prowadzeniu magazynu warto zobaczyc sobie oprogramowanie https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Jest to ciekawa opcja dla magazynu. Program ma z nim fajną integrację pozwalającą np. na automatycznie tworzenie zamówień u dostawców. Ponadto ma super opcje zarządzania sprzedażą. Można z niego fakturowac, ale też zintegrowac z drukarką fiskalną, bankowością online czy allegro.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Projekt magazynu

Post autor: Tadek99 »

Jeśli chodzi o sprzedaż w internecie, to warto pomyśleć też nad sprzedażą na amazonie. Amazon staje się coraz bardziej popularny w Polsce, dlatego warto zacząć tam sprzedawać, a w tym może pomóc https://www.nethansa.com/pl/. Pomogli mi wejść na Amazona i tak naprawdę dzięki nim zwiększyłem sprzedaż swoich produktów kilkukrotnie. A wszystko dzięki temu, że otworzyłem się na ogólnoświatową platformę sprzedażową.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Projekt magazynu

Post autor: fasadka »

Na wielu forach czytam że dużo osób ma problem ze znalezieniem odpowiednich regałów czy do magazynu czy warsztatu. Od razu podpowiem że jest bardzo fajny sklep dostępny online https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-mag ... -1730.html. Tam można dostać każdy rodzaj regału po wymiar. Nie trzeba męczyć się z wyborem byle czego w sklepach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
miki001
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 13:51

Re: Projekt magazynu

Post autor: miki001 »

Planując magazyn projekt i wykonanie najlepiej powierzyć profesjonalistą , firma kompleksowo rozwiąże wszystkie nasze problemy i spełni oczekiwania. Swój czas lepiej poświęcić na przygotowanie się do kolejnego etapu. Wyposażenie i organizacja hali ma bezpośredni wpływ na jakość pracy. Po za odpowiednimi urządzeniami i ich rozmieszczeniem przemyśl wdrożenie systemu magazynowego. Program zintegruje wiele etapów pracy podnosząc jej efektywność .

wakacje 2015 hiszpania
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Projekt magazynu

Post autor: nartin »

W Krakowie znajduje się bardzo dobra firma, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem hal magazynowych. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam zgłosić się do https://www.profixhale.pl/ Na nich można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Projekt magazynu

Post autor: morgan »

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która ma doświadczenie w projektowaniu budynków tego typu. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam skontaktować się z https://akint.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.
mębryn

Re: Projekt magazynu

Post autor: mębryn »

Jeżeli jesteście na etapie projektowania lub budowania magazynu to powinniście też rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się budowaniem lekkich konstrukcji stalowych, które można spotkać w każdym magazynie. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://k-o.com.pl/ Na nich można w pełni polegać.
wofoż

Re: Projekt magazynu

Post autor: wofoż »

W zakresie projektowania i budowy hal stalowych sprawdzi wam się firma Largo Hale z Gdańska https://www.largohale.com.pl/kontakt U nas spisali się doskonale, to mistrzowie szybkiego montażu hal a do tego maja ceny z gatunku rozsądnych i sprawnie się ze wszystkim uwijają. Jakość hali pierwsza klasa.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Projekt magazynu

Post autor: tara34 »

Projekt magazynu i potem budowa to kilka tygodni jak nie miesięcy prac na placu, różnych ekip przy użyciu różnych maszyn i sprzętów. Pamiętajcie o odpowiednim zabezpieczeniu kabli , do tego celu warto wyposażyć plac w progi kablowe od https://powerrubber.com/kat/progi-kablowe/ . U nas na budowie okazały się niezbędne.
iłkj

Re: Projekt magazynu

Post autor: iłkj »

Na pewno będziecie potrzebowali mapek, później samego wytyczenia obiektów, itp. Tym wszystkim zajmuje siei geodeta, od siebie mogę wam polecić geodetów z usług pracowni geodezyjnej Geonet http://geonet-gdy.pl/kontakt/ z Gdyni. Ich oferta jest rozbudowana, mają szeroki zakres usług, do tego mają korzystne ceny usług. Warto skorzystać z ich usług, to kompetentni i rzetelni fachowcy, zdecydowanie godni polecenia.
ODPOWIEDZ