Proteza

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Proteza

Post autor: mikksenia »

Bez dwóch zdań jest to ważna rzecz, dla osób, które nie posiadają kończyny. Dobrze dobrana proteza kończyny pozwala na swobodę ruchu i pełnie życia. Na stronie http://www.ortocentrum.com.pl/ możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych artykułów na ten temat, a dodatkowo obejrzeć ich filmiki na YT :)
Jak myślicie, dobrze że o tym mówią?
Kłaczek

Re: Proteza

Post autor: Kłaczek »

Jeśli potrzebujesz wsparcia dentysty w kwestii protez i jesteś z Krakowa to wybór tej oferty będzie idealny https://www.luxdentica.pl/idalny-kandydat Ich program pomoże ci odzyskać piękny uśmiech i nie nadszarpnie kieszeni bo można płacić ratalnie. Zyskasz nie tylko piękny uśmiech ale także pewność siebie dzięki ich specjalistom z zakresu stomatologii.
płanka

Re: Proteza

Post autor: płanka »

Przede wszystkim w kwestii solidnej protezy ważne jest jej pochodzenie. Dlatego ja do mojego zakładu protetycznego zamawiam materiały tylko od producenta https://www.dentex.zdnet.pl/ . Pacjenci chwalą sobie te protezy. Ja też jestem zadowolona, bo dobrze pracuje mi się na materiałach. Dostawca godny polecenia.
uśka

Re: Proteza

Post autor: uśka »

Miałam bardzo źle dopasowaną protezę. W wyniku otarć dziąseł ciągle pojawiał się stan zapalny. Polecono mi pracownię protetyczną https://www.promed.lublin.pl/. Elastyczna proteza, jak sama nazwa wskazuje są elastyczne i idealnie się dopasowują do szczęki. Wygodnie i komfortowo, a przy tym stabilnie się trzyma. Polecam.
ODPOWIEDZ