Rozwód a dzieci?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Steeph
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 17:44

Rozwód a dzieci?

Post autor: Steeph »

Konflikt rodziców skutkujący rozpadem rodziny powoduje konieczność uregulowania spraw ich wspólnych małoletnich dzieci. Jak to zrobić porządnie i bez większych konfliktów?
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: gratka »

Moim skromnym zdaniem najlepiej z adwokatem. Mogę polecić Łukasza Węgłowskiego, ma swoją kancelarię w Szczecinie. Zawsze taka osoba ma dystans, działa racjonalnie i bez emocji, których osobom które się rozwodzą nie brakuje. Zadba o wszystkie sprawy, starając się o jak najkorzystniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
kolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 10:26

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: kolaszkowski »

To na pewno ciężki czas dla dzieci.
grefatowski

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: grefatowski »

Sąd chyba orzeka o dzieciach, nie?
nowołowski

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: nowołowski »

No chyba niekoniecznie sąd się czymś takim zajmuje.
Awatar użytkownika
iglak
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:27

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: iglak »

To już jest, że tak powiem inwencja rodziców jak pogodzą się z faktem opieki nad dzieckiem. Oczywiście jeśli w tej kwestii są zgrzyty to warto jednak o tym porozmawiać z osobą, która zna się na prawie i jest w stanie wam coś podpowiedzieć. Dzieci to w tej kwestii priorytet. Dlatego lepiej wziąc pod uwage współprace z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając
IreneszuęK

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: IreneszuęK »

No co się dzieje wtedy z dziećmi. Pewnie trafią do tego "lepszego" rodzica.
zośka11

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: zośka11 »

Ja ostatnio trafiłam na Rozwód - Kancelaria Prawna Gdynia i chyba skorzystam z usług tej kancelarii. Słyszałam, że ma na swoim koncie wiele wygranych spraw i duże doświadczenie w sprawach rozwodowych. Mam nadzieję, ze mi też pomogą, bo czeka mnie trudny rozwód.
montalówski

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: montalówski »

Niestety dzieci w takim przypadku bardzo cierpią.

ecarlate
KaBeCzYńSkI

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: KaBeCzYńSkI »

Mnie się wydaje, że dzieci się powinno od tego trzymać z daleka.
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: konopnik »

Na tej stronie http://www.ekspertbeck.pl/ znajdziecie sporo porad prawnych na temat rozwodu a podziału majątku, opieki nad dziećmi itd. Zerknijcie sobie. Człowiek na co dzień nie interesuje się takimi tematami, więc po prostu nie wie, ale jak przyjdzie co do czego to już koniecznie trzeba czytać o konkretach.
ISosztawśki

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: ISosztawśki »

Niestety często zdarza się tak, że przy rozwodach najbardziej cierpią właśnie dzieci. Zdecydowanie trzeba temu jakoś przeciwdziałać, więc wydaje mi się, że dobrze byłoby w trakcie takiego rozwodu wysłać dzieci do psychologa. Ich pomoc może okazać się nieoceniona :)

___
odzyskajkindergeld.pl
Ryśka89

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: Ryśka89 »

Niestety rozwody już same w sobie nie są przyjemne, a gdy jeszcze w grę wchodzą dzieci to tym bardziej robi się nieciekawie. Na pewno przy takim rozwodzie niezbędny jest doświadczony adwokat. Ale także niekiedy są takie sytuacje, gdy potrzebny będzie również detektyw. Wtedy trzeba tym bardziej znaleźć kogoś sprawdzonego i z doświadczeniem jak Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk. Detektyw, który już trochę pracuje w swoim fachu doskonale wie jak szukać dowodów oraz jak powinny one wyglądać żeby sąd ich nie podważył. To może mieć znaczący wpływ na przebieg sprawy i całkiem zmienić jej obrót.
Mąka

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: Mąka »

Faktycznie jest to niezwykle ważna kwestia i moim zdaniem zdecydowanie warto jest wiedzieć co nieco na temat samych rozwodów jak i jeszcze podziału majątku. W sumie to kliknij tutaj i dowiedz się co piszą na ten temat w zewnętrznych artykułach. Ja jestem zdania, że taka wiedza zawsze nam się przyda.
Baśniowa90

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: Baśniowa90 »

Niestety mam w swoich doświadczeniach również rozwód i to rozwód we Włoszech. Byłam przerażona, że nie poradzę, sobie z całą procedurą jednak na szczęście trafiłam pod skrzydła tej kancelarii https://www.emiliakruk.com/pl/2020/05/2 ... -wloszech/, gdzie wszystko zostało załatwione bardzo profesjonalnie i kompleksowo! Serdecznie polecam!
Dżess

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: Dżess »

Ryśka89 pisze: ↑21 maja 2021, 21:14 Niestety rozwody już same w sobie nie są przyjemne, a gdy jeszcze w grę wchodzą dzieci to tym bardziej robi się nieciekawie. Na pewno przy takim rozwodzie niezbędny jest doświadczony adwokat. Ale także niekiedy są takie sytuacje, gdy potrzebny będzie również detektyw. Wtedy trzeba tym bardziej znaleźć kogoś sprawdzonego i z doświadczeniem jak Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk. Detektyw, który już trochę pracuje w swoim fachu doskonale wie jak szukać dowodów oraz jak powinny one wyglądać żeby sąd ich nie podważył. To może mieć znaczący wpływ na przebieg sprawy i całkiem zmienić jej obrót.
Przy okazji swojego rozwodu korzystałam z pomocy agencji detektywistycznej https://agencja-focus.pl/. Bardzo byłam zadowolona z tej współpracy - dzięki nim udało mi się zgromadzić istotne dowody świadczący o problemie mojego byłego męża z hazardem.
BeataŻ

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: BeataŻ »

Ja rozwiodłam się kiedy jeszcze niemiałam dzieci ale moja koleżanka została sama z 3 maluchów...i powiem wam, że to jest zupełnie inna rzeczywistość. Dobrze, że miała dobrą Panią adwokat z tej kancelarii https://adwokat-skalska.pl/prawo-rodzinne/ , która wywalczyła dla niej duże alimenty...chociaż tyle ma z tego nieszczęścia.
Edek ó

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: Edek ó »

Czasami to dzieci potrzebują bardziej rozwodu rodziców, niż my dorośli. Ciągłe kłótnie współmałżonków bardzo źle odbijają się na dzieciach, dlatego czasem lepiej jest po prostu się rozstać. A co do rozwodu to warto skontaktować się w tej sprawie z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Rozwód a dzieci?

Post autor: melanina »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://sensillo.pl/
ODPOWIEDZ