rozwód pomoc prawna Gdańsk

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Lizi

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Lizi »

Cześć. Wiecie co, potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniego mecenasa, który pomógłby mi przejść przez sprawę rozwodową, która czeka mnie w najbliższym czasie. Znacie może kogoś takiego, kto miałbym doświadczenie w tym zakresie i przyjmowałby na terenie Gdańska?
jolanta

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: jolanta »

Jeśli chodzi o rozwód, to koniecznie musisz znaleźć wykwalifikowanego specjalistę, który umożliwi Ci sprawny przebieg całej rozprawy bez zbędnego chodzenia do sądu w nieskończoność. Orzeczenie o winie jest bardzo istotne, dlatego skup się na odpowiednim materiale dowodowym.
limonka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: limonka »

Z tego co wiem, to bardzo dobrą kancelarią, która ma doświadczenie w temacie rozwodów jest to miejsce http://www.mindykowski.pl/ Mam do nich pełne zaufanie, ponieważ pomogli mi podczas mojej sprawy rozwodowej, która do łatwych nie należała. Myślę, że ich pomocą bez problemu zakończycie nieudany związek
furia

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: furia »

Widzę, że mało jest poleceń dobrych prawników, dlatego mogę was szczerze zachęcić do zapoznania się z ofertą Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Mają siedzibę w Gliwicach. To, co najbardziej mi się u nich podoba, to doskonały kontakt na każdym etapie procesu, terminowość i kompetencje. Warto im zaufać.
ODPOWIEDZ