serwer

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
linak
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2020, 15:37

serwer

Post autor: linak »

dell t640 - jakie macie opinie?
Grumśi

Re: serwer

Post autor: Grumśi »

Akurat tego nie znam, ja korzystam z https://www.comex.com.pl/produkty/zasil ... core-3k-tl już od lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Sprawnie działa, mam zawsze gwarancję odpowiedniego zasilania. A w moje branży nieprzerwana i niezachwiana praca wszystkich systemów to podstawa. Dlatego stawiam na jakość w tym przypadku i sprawdzoną firmę.
vęrbin

Re: serwer

Post autor: vęrbin »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem instalacji IT. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.elektrykslaskie.eu/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
Koleś

Re: serwer

Post autor: Koleś »

Jak mowa o zasilaniu to warto do takiego serwera w jakiś zasilacz UPS zainwestować. Np od Armaca bo mają dobre
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: serwer

Post autor: Bella »

A skoro już o serwerach mowa, to czy ktoś z Was orientuje się może, jaki może być koszt serwerowni dla firmy? Czy Wasze przedsiębiorstwa posiadają własne serwerownie? Czy to według Was dobre, rozsądne rozwiązanie?
JacekŚ88

Re: serwer

Post autor: JacekŚ88 »

Wszystko zależy od tego jakie mamy potrzeby jeśli chodzi o serwer. Bo jeśli jest nam on tylko potrzebny do sklepu czy strony internetowej. To serwer z firmy hostingowej wystarczy. Jednak jeśli w firmie mamy większe wymagania, to warto mieć serwer na własność. Na [urlhttps://bizserver.eu/pl/]bizserver.eu/pl[/url] jest dostępna oferta na takie rozwiązania właśnie.
JacekŚ88

Re: serwer

Post autor: JacekŚ88 »

Wszystko zależy od tego jakie mamy potrzeby jeśli chodzi o serwer. Bo jeśli jest nam on tylko potrzebny do sklepu czy strony internetowej. To serwer z firmy hostingowej wystarczy. Jednak jeśli w firmie mamy większe wymagania, to warto mieć serwer na własność. Na bizserver.eu/pl jest dostępna oferta na takie rozwiązania właśnie.
Miś88

Re: serwer

Post autor: Miś88 »

Tak na dobrą sprawę funkcjonowanie wielu firm bez dostępu do danych i zapewnieniu tym danym bezpieczeństwa jest niemożliwe. Samodzielne starania w tym kierunku mogą być bardzo trudne do zrealizowania i kosztowne.Rozwiązaniem jest kolokacja serwera . Polega to na przekazaniu/wstawieniu własnych urządzeń IT (serwerów, macierzy dyskowych, routerów itp.) do profesjonalnej serwerowni Data Center. Tam fachowcy czuwają nad ich prawidłowym działaniem zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo danych.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: serwer

Post autor: Majka83 »

Kolokacja to świetna propozycja. Utrzymanie wszystkiego we własnym zakresie to ogromny wydatek. A która firma nie chce dziś redukować kosztów? Dlatego ja jestem za kolokacją. Tym bardziej, że są na rynku firmy jak Netia, które mają taką usługę w ofercie. Rzuć okiem tu https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... -kolokacja . Dysponują nowoczesnymi serwerowniami zapewniającymi bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie.
Jarmieiś

Re: serwer

Post autor: Jarmieiś »

Też właśnie koniecznie trzeba zadbać o to, aby zabezpieczyć serwery przed uszkodzeniem. Grożne są właśnie impulsy EM. W tej sposób można stracić dorobek firmy. Są jednak metody, aby przed tym się uchronić, a chodzi mi między innymi o klatki Faradaya. Tu firma http://emcek.com.pl/ ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, zaproponują zdecydowanie najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie
Kacpeś

Re: serwer

Post autor: Kacpeś »

Jeżeli o mnie chodzi i jednocześnie będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania do swojej firmy, jeżeli chodzi o serwery to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę https://ale.pl/1167-serwery którzy nie tylko będą Wam w stanie pomóc, ale również znajdziecie najlepsze rozwiązania tak aby serwer nie był przeszacowany, bądź niedoszacowany co później może generować duże problemy.
joaśka

Re: serwer

Post autor: joaśka »

A czy zamawialiście już coś może w https://www.senetic.pl/cisco/switche_ci ... st_2960_x/ ? Powiem wam, że jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup łącz sieciowych i wybór okazał się dla mnie po prostu strzałem w dziesiątkę. Firma oferuje wysokiej jakości produkty, które cechują się przede wszystkim nowoczesną technologią.
ODPOWIEDZ