skup makulatury

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:56

skup makulatury

Post autor: deborah »

Skup makulatury Katowice - gdzie polecacie pozostawić dużą ilość papieru?
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: skup makulatury

Post autor: morgan »

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się skupowaniem i przetwarzaniem makulatury oraz tworzyw sztucznych jest https://pphuorion.pl/ Sam z nimi współpracuję i mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić. Ich siedziba znajduje się na terenie województwa śląskiego pomiędzy Katowicami a Częstochową.
Awatar użytkownika
marianna
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:59

Re: skup makulatury

Post autor: marianna »

Ja was odsyłam do tego skupu http://surowce-wtorne.poznan.pl/ Możecie do nich oddać takie surowce jak makulatura właśnie, ale też metale kolorowe, złom stalowy czy tworzywa sztuczne. Spodobają wam sie u nich korzystne ceny.
ćwiej

Re: skup makulatury

Post autor: ćwiej »

Znacie słowo hoarder? No to właśnie moi dziadkowie byli takimi zbieraczami, w swoich "zbiorach" mieli mega dużo różnego rodzaju makulatury, która była zniszczona, bo nawet nie dało się odszyfrować z kiedy te ich gazety i papiery były. Wszystko oczywiście poszło do skupu makulatury, a dokładniej do R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/makulatura. Oni mają całkowicie kompleksową ofertę, są rzetelni, posiadają przy tym korzystną stawkę cenową, zdecydowanie ich polecam.
ODPOWIEDZ