smartfony OnePlus - co sądzicie?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
AnnaM

smartfony OnePlus - co sądzicie?

Post autor: AnnaM »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat smartfonów marki One Plus, które będą przede wszystkim porządnie wykonane, z dobrym procesorem, pamięcią i jednocześnie odpowiednią grafiką. Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie spostrzeżenia z Waszych doświadczeń, bo właśnie coraz więcej osób decyduje się na ten telefon. A ja chce zarówno sprawdzić opinie większej ilości użytkowników i jednocześnie znaleźć naprawdę porządny model który też nie będzie tak drogi jak iPhone.
Ozzek

Re: smartfony OnePlus - co sądzicie?

Post autor: Ozzek »

Trzeba przyznać, że jedna tak marka cieszy sie sporym zainteresowaniem i na pewno warto sprawdzić nowe modele oraz opinie użytkowników, żeby podjąć przemyślaną decyzję. Jak też zależy Ci na złapaniu korzystnych cen to warto będzie zajrzeć na ceneo gdzie od razu można sprawdzić konkretne propozycje na przykład jeśli chodzi o smartfony One Plus zerknij na https://www.ceneo.pl/Smartfony/p:OnePlus.htm gdzie też jest uwzględniony najnowszy OnePlus 11. Pozdrawiam!
Sławomir

Re: smartfony OnePlus - co sądzicie?

Post autor: Sławomir »

Czy wiecie jak działa podsłuch sms ? Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę profesjonalnej firmy SpyONE.
ODPOWIEDZ