Spawanie elementów Warszawa

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Kitsune
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:18

Spawanie elementów Warszawa

Post autor: Kitsune »

Serdecznie polecam firmę http://dobry-spaw.pl/ . Zajmuje się ona spawaniem małych i dużych elementów, konstrukcji nietypowych a także oferuje usługi ślusarskie, gięcia, cięcia, wiercenia i frezowania.
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Spawanie elementów Warszawa

Post autor: Przemekk »

Namiar warto mieć, ale powiem Ci, że metodę spawania względem łączenia elementów z metalu i różnych tworzyw można na ogół zastąpić nitowaniem. Sam tak często robię, a że znalazłem dostawcę świetnej jakości narzędzi oraz nitonakrętek i nitów: http://norsteel.pl/nitonakretka-pop-pszfon-stalowa/ mam w przydomowym warsztacie wszystko czego potrzeba. Polecam zajrzeć na stronkę, masz tu opisane dokładnie wszystkie elementy , a wybór jest naprawdę duży. Nitownicę, czy to ręczną czy pneumatyczną też możesz stąd zamówić.
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: Spawanie elementów Warszawa

Post autor: DeSanta »

Osobiście sam, staram się spawać elementy na własne potrzeby. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie sprzętu spawalniczego. Ja zawsze korzystam wówczas z oferty firmy Nortech http://www.nortech-weld.pl/wypozyczanie-urzadzen , która oferuje wynajem spawarek w atrakcyjnych cenach.
ODPOWIEDZ