spedycja - opinie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

spedycja - opinie

Post autor: reccon »

Witajcie. Poszukuję sprawdzonej firmy transportowej która oferuje spedycje do Chin. Kogo polecicie?
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: spedycja - opinie

Post autor: fasadka »

Jak to ma być spedycja do chin to polecę https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Z tą firmą mój znajomy od lat współpracuje i podał mi namiar w razie gdybym potrzebowała profesjonalnego transportu. On jest z niej bardzo zadowolony
gór

Re: spedycja - opinie

Post autor: gór »

Jeżeli interesuje was temat spedycji, to tutaj : https://www.translogis.pl/ znajdziecie firmę, która jest w stanie zorganizować wam transport samochodowy, morski lub lotniczy. Wszystko, czego możecie wymagać od takiej firmy. Dajcie znać, co sądzicie o ich ofercie. A może ktoś już z nimi współpracował i mógłby się podzielić doświadczeniem z innymi.
wolnoś

Re: spedycja - opinie

Post autor: wolnoś »

Ja z mojej strony polecic Ci mogę spedycję jaką jest https://symlog.eu/ Znajdziesz tutaj bardzo wielu profesjonalnych spedytorów którzy jak nikt wcześniej znają sie na swojej pracy. Organizują transporty kołowe oraz drogą morską, nie ma rzeczy których nie daliby rady przetransportowac.
duduś

Re: spedycja - opinie

Post autor: duduś »

Żeby móc pracować w transporcie samochodowym trzeba zebrać pełną dokumentację, która nas do tego uprawnia. Jeśli chodzi o samochody ciężarowe to samo prawo jazdy nie wystarczy. Trzeba wykonać jeszcze szereg badań jak i przejść odpowiednie kursy. Tutaj https://pracownia-test.pl można zrobić wszystko w jednym miejscu. Oferują oni zarówno badania lekarskie, jak i psychotechniczne, kursy na taxi czy szkolenie przygotowujące do zdobycia certyfikatu kompetencji zawodowych. Dla wielu to bardzo ważny dokument bo upoważnia on do założenia oraz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego . Ich pracownie mieszczą się w różnych miastach na terenie całego kraju więc wystarczy poszukać tej najbliżej siebie.
FranKoOoÓ

Re: spedycja - opinie

Post autor: FranKoOoÓ »

W sumie spedycja teraz to jest dobry biznes i zdecydowanie warto o tym pomyśleć jeśli nie mamy żadnego pomysłu na biznes.
Awatar użytkownika
krówka
Posty: 83
Rejestracja: 31 sty 2020, 9:52

Re: spedycja - opinie

Post autor: krówka »

a co powiecie o spedycja morska http://magemar.com.pl ? To jest naprawdę dobra i konkretna jakość tychże usług, wszystko przewiozą na spokojnie z punktu a do b. To bardzo dobra firma, z ogromnym doświadczeniem. Ich celem jest zadowolenie klienta, więc dokładają wszelkich starań aby ich usługi były na najwyższym poziomie
hiczungł

Re: spedycja - opinie

Post autor: hiczungł »

Gdy potrzebowaliśmy usług spedycyjnych, by przetransportować pojazdy, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług https://www.fmauto.pl/oferta . W swojej dziedzinie okazali się absolutnymi fachowcami i specjalistami. Transport był dla nich zwyczaną drobnostką, za to ich szanuję! No i polecam.
Odeł

Re: spedycja - opinie

Post autor: Odeł »

Polecam zwrócić uwagę własnie na skuteczny system Flotman, dzięki czemu mamy pełną kontrolę na lokalizacją, zużyciem paliwa, do tego wygodną integrację z giełdami zleceń co też pozwala lepiej planować kolejne przejazdy wraz z wyznaczoną najlepsza pracą. Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym otworzeniem strefy załadunkowej w razie prób kradzieży. Co również skutecznie pozwala ograniczać niepotrzebne wydatki nawet o 15-20% :)
Mirosław44

Re: spedycja - opinie

Post autor: Mirosław44 »

Jeśli szukasz profesjonalnych usług związanych z organizacją transportu krajowego lub międzynarodowego i spedycją to zapraszam do firmy Logit - https://logit.com.pl/ . Jest to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozu towarów transportem drogowym, kolejowym i morskim. W ramach działalności współpracują z firmami transportowymi, magazynowymi centrami logistycznymi i terminalami przeładunkowymi.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: spedycja - opinie

Post autor: Pelenita »

Przede wszystkim trzeba znaleźć tu firmę, która zajmie się dla was takimi usługami, to jest najważniejsze. Jeżeli chodzi o eksport to też i w grę wchodzą odpowiednie przepisy z tym związane. Jest coś takiego jak euroazjatycka unia celna i zgodnie z jej przepisami trzeba przy eksporcie na wschód zadbać o odpowiednie certyfikacje.
kłaniał

Re: spedycja - opinie

Post autor: kłaniał »

Spedycja spedycji nierówna. Ja współpracowałem już z kilkoma i mam różne refleksje. Jednak, gdybym miał polecić najlepszego kontrahenta to wybrałbym firmę Vomax http://vomax.eu/oferta/ . Podchodzą do klienta poważnie i profesjonalnie, a dbanie o jakość usług to ich priorytet, co widać od pierwszej chwili. Powierzając im swój towar, można czuć się bezpiecznie i pewnie.
Kolęga

Re: spedycja - opinie

Post autor: Kolęga »

Szukając specjalistów w branży spedycyjnej czy transportowej warto postawić na sprawdzone miejsca w sieci. Ja do takich zaliczam witrynę https://www.wybierz-przewoznika.pl/ . Branża transportowa od a do z, są ciekawe artykuły, a także można znaleźć dobrych specjalistów branżowych. Dużym atutem jest możliwość znalezienia tego typu firm w całej Polsce.
Dżoana

Re: spedycja - opinie

Post autor: Dżoana »

duduś pisze: ↑24 sty 2021, 11:10 Żeby móc pracować w transporcie samochodowym trzeba zebrać pełną dokumentację, która nas do tego uprawnia. Jeśli chodzi o samochody ciężarowe to samo prawo jazdy nie wystarczy. Trzeba wykonać jeszcze szereg badań jak i przejść odpowiednie kursy.
Co do kursów jak najbardziej się zgadzam! Ja na przykład znalazłam bardzo fajny kurs na stronie https://www.akademiaczasupracy.pl/ o rozliczaniu czasu pracy kierowców w transporcie.
Kołek

Re: spedycja - opinie

Post autor: Kołek »

Gdybyście szukali dobrej spedycji zajmującej się na przykład transportem ładunków niebezpiecznych, to polecam wam usługi Ekspo-Trans https://ekspo-trans.pl/uslugi/ . Dbają o bezpieczeństwo i oferują naprawdę przyzwoite warunki współpracy. Odkąd powierzyłem im swój towar nie mam żadnych problemów z terminowymi dostawami. Klienci są zadowoleni.
Doneś

Re: spedycja - opinie

Post autor: Doneś »

W przypadku kiedy jednak szukacie konkretnej pomocy w zakresie znalezienia firmy zajmującej się spedycją to na pewno mogę tutaj wymienić DBK Logistics, ponieważ jest to firma usługi logistyczne z którą bardzo dobrze nam się współpracuje. Kompetentni, uczciwi i jednocześnie zapewniający szereg konkretnych usług zarówno jeżeli chodzi o transport morski, jak i lądowy. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i oczywiście znajdziecie specjalistów do owocnej współpracy. Pozdrawiam!
Duleń

Re: spedycja - opinie

Post autor: Duleń »

Jeżeli nie do końca wiecie jak wybrać odpowiednią firmę spedycyjną do długofalowej współpracy to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj poświęcić więcej uwagi na portal https://logistykaitransport.pl/logistyk ... yjna,11350 gdzie znajdziecie sporo przydatnych artykułów, również odnośnie całego transportu oraz zarządzania logistyką.
Areń

Re: spedycja - opinie

Post autor: Areń »

Jeżeli jeszcze nie udało Wam się trafić na odpowiednich specjalistów i jednocześnie szukacie konkretnej długofalowej współpracy w zakresie logistyki, transportu i spedycji to tutaj na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę Omega Pilzno. Jest to firma logistyczna o dużym doświadczeniu i jednocześnie wysokim standardzie współpracy. W końcu mamy wszystko pod kontrolą i jednocześnie to zadanie możemy powierzyć w odpowiednie ręce. Pozdrawiam i oby wszystko się udało!
Ponury żniwiarz

Re: spedycja - opinie

Post autor: Ponury żniwiarz »

Tutaj znajdziecie rzetelną firmę spedycyjną i nie tylko https://www.wybierz-przewoznika.pl/firm ... a/spedycja. Jest masa przewoźników, magazynów czy agencji celnych jeśli wysyłacie towar za granicę . Nie jednokrotnie sam korzystałem z tej wyszukiwarki jestem bardzo zadowolony.
kłaq

Re: spedycja - opinie

Post autor: kłaq »

My jedynie produkujemy nasze towary i je sprzedajemy. Całą resztą, czyli usługami z zakresu TSL - transportu, spedycji i logistyki, zajmuje się u nas firma Stalspeed http://www.stalspeed.pl/kontakt/ z Kościerzyna. Ich oferta jest szeroka, wszystkim zajmują się kompleksowo i całkowicie profesjonalnie. Mają usługi w atrakcyjnych cenach, oni odłownio magazynują, pakują i dostarczają nasze produkty do odbiorców. Zdecydowanie ich polecam.
sńm

Re: spedycja - opinie

Post autor: sńm »

A nie myśleliście o tym, by samemu zająć się logistyką? My w zeszłym roku w końcu zrezygnowaliśmy z usług firmy, która się tym u nas zajmowała i sami poszerzyliśmy naszą działalność właśnie o logistykę i spedycję. Niemniej zaczęliśmy korzystać z monitoringu logistycznego z firmy M2M Group https://m2mgroup.pl/m2m-group-2/To bardzo dobrzy specjaliści, niesamowicie nam pomagają, cieszę się, że nasza współpraca z nimi układa się tak dobrze, polecam.
Dawid Cieślak

Re: spedycja - opinie

Post autor: Dawid Cieślak »

Nie jestem pewien, ale sądzę, że możesz skontaktować się z firmą https://helena-ts.pl/uslugi. Specjalizują się w wykonywaniu usług z zakresu transportu morskiego, lotniczego, lądowego i kolejowego. Zajmują się także odprawami celnymi oraz magazynowaniem towarów. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.
wożn

Re: spedycja - opinie

Post autor: wożn »

Jako, ze mamy firmę spedycyjną i pod sobą kierowców, to zapewniany im jak najwyższy standard pracy, w tym także różne urządzenia przydatne im na trasach. Dużo dały radiotelefony, którymi kierowcy mogą łatwo porozumieć się na drodze. Je kupiliśmy z firmy Abekom Plus https://abekom.pl/sklep/ ze Szczecina. Te urządzenia działają niezawodnie, cenowo bardzo się opłacają, a jakby jednak coś się działało, to ta firma prowadzi także ich serwis, polecam.
ODPOWIEDZ