Sprawdzone studia

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:07

Sprawdzone studia

Post autor: hubert »

Macie moze jakies rozenanie co bedzie przyszlosciowe jesli chodzi o studia?

Dzieki za pomoc!
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Przemekk »

Ważne jest to, aby kierować się zapotrzebowaniem na rynku pracy. Dobrze wybrać przy tym kierunek który się lubi- w miarę możliwości. Ja w młodości popełniłem pewien błąd niestety, bo zrobiłem licencjat z socjologi- perspektywy zawodowe żadne praktycznie. Teraz, po latach postanowiłem zatem kontynuować naukę na studiach podyplomowych, wybrałem ofertę https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ bo łatwo jest tu pogodzić naukę z pracą, można studiować w e-learningu. Wybrałem kierunek związany z BHP, ponieważ mam po nim szanse na lepsze stanowisko w firmie, w której teraz pracuję.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:05

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Arek »

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ wybór studiów to dość personalny wybór. Trzeba przestrzec się pod połenieniem jednego z kluczowych błędów czyli udania się na jakiś kierunek ze względu na presję otoczenia. Często można się spotkać z czymś takim, że rodzice oczekują czegoś od swojego potmstwa. W większości przypadków nie kończy się to dobrze, a człowiek jest uwiązany w pracy za którą do końca nie przepada. Jednak potrzeba mieć chociaż trochę pasji do tego co się robi na codzień, jeszcze jak idzie za tym dobrym zarobek to świetnie. Zdaniem wielu ekspertów to właśnie branża związana z IT na przykładzie automatyka studia - https://www.eaiib.agh.edu.pl/studia,kie ... otyka.html jest jedną z najbardziej przyszłościowych. Poczytajcie zresztą o postępie technologicznym to zrozumiecie co mam na myśli.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Bella »

Bez względu na to, na jakie studia się zdecydujecie, warto zadbać o swoją znajomość języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie się zapoznać na przykład z ofertą kursów angielskiego dla dorosłych organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Penny
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:08

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Penny »

Wybór studiów zależy od ciebie i twoich predyspozycji.
_________________________________________
www.beauty.com.pl - krioterapia dermatologiczna
Ostatnio zmieniony 22 sty 2020, 14:17 przez Penny, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Makaronik »

Z tego co mi wiadomo to studia bankowe są bardzo opłacalnym kierunkiem. Wszystko zalezy od wyboru odpowiedniej uczelni, ja moge polecic Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie, bo pracują tu ludzie z zamiłowaniem do nauki. Nie tylko zdobedziemy wiedzę ale także bedziemy potrafili ja wykorzystac w praktyce
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 39
Rejestracja: 05 sty 2020, 13:42

Re: Sprawdzone studia

Post autor: AbiUbu »

Ja polecam kursy podyplomowe Kraków. To naprawdę świetna okazja, żeby nauczyć się czegoś praktycznego. O ile na dziennych to różnie bywało z poziomem studiów, nierzadko przypominało liceum, tak tu masz już ludzi, którzy rzeczywiście chcą się uczyć czegoś konkretnego.
Awatar użytkownika
Ontymas
Posty: 101
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Ontymas »

Najlepiej wybierać kierunki studiów, które zagwarantują wam praktycznie pracę. Niby można powiedzieć, że nie ma takich, ale według mnie informatyka jest temu bardzo bliska. Sprawdźcie sobie dlatego też ofertę szkoły https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ na studiowanie informatyki. Kierunek jest bardzo na czasie i z pewnością dalej będzie bardzo duże zapotrzebowanie na takich specjalistów.
Awatar użytkownika
Maniek44
Posty: 133
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Maniek44 »

Warto pomyśleć o tym temacie szerzej. Zamiast męczyć się na studiach przez kilka lat, jednocześnie tracąc setki godzin, dzisiaj można zorganizować to o wiele lepiej. Zajrzyjcie na uczelnię CKP i sami sprawdźcie, w jaki sposób u nich możecie zorganizować swój plan studiów. Dla osób zajmujących się czynnie biznesem, może być to szczególnie cenne.
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Sprawdzone studia

Post autor: blicz »

Jeśli chodzi o warszawskie uczelnie to zdecydowanie mogę polecić http://www.wseiz.pl/en/studia . Znajomy tutaj studiuje i sobie bardzo chwali. Oczywiście nacisk na naukę jest duży, ale to dobrze, bo dzięki temu studenci zdobywają ogromną wiedzę i dużo nowych umiejętności
Awatar użytkownika
kok
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:27

Re: Sprawdzone studia

Post autor: kok »

Myślę że marketing społeczny może być ciekawym kierunkiem. Marketing się cały czas rozwija- jest to przyszłościowy kierunek. Działanie w tym stylu też mi odpowiada. Chyba bym się w takiej pracy widziała.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Sprawdzone studia

Post autor: ziolka »

Największą zaletą studiów informatycznych jest to, że dają szeroki pogląd na to, czym jest informatyka i programowanie – od budowy komputera i układów scalonych po programowanie i sztuczna inteligencję. Jednak tutaj kluczową kwestią jest wybór sprawdzonej uczelni. Moim zdaniem, to właśnie https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ jest tutaj najlepszym wyborem.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Sprawdzone studia

Post autor: gratka »

Dobrze, jeśli dana uczelnia ma swoją renomę i warto właśnie takie uczelnie wybierać. Jeśli kogoś interesują finanse to Sopocka Szkoła Wyższa https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ kształci między innymi i w takich kierunkach. Zawód księgowego będzie zawsze potrzebny, więc jak ktoś ma zainteresowania w tym kierunku to ta uczelnia jest dla niego.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Tomik00 »

Wiele zależy również od tego co się interesuje, abyś nie musiał się męczyć na kierunku który całkowicie nie jest dla Ciebie. Ja od liceum bardzo interesowałem się sprawami ekonomicznymi, gospodarką, inwestowaniem itd. dlatego zdecydowałem się postawić na studia na Uniwersytecie Ekonomicznym z Wrocławia http://www.ue.wroc.pl/ mają świetnych wykładowców, dbają o jakość prowadzonych zajęć i co najważniejsze są wysoko w rankingu najlepszych szkół w naszym kraju. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Eliza111 »

Jeśli chcecie wybrać się na sprawdzone studia to koniecznie zobaczcie na https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ tutaj macie bardzo fajne kierunki. Koniecznie zobaczcie i poczytajce. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
asia789
Posty: 32
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:54

Re: Sprawdzone studia

Post autor: asia789 »

Psychologia w biznesie powinna cie zainteresować. ciekawy kierunek i z przyszłością. Warto przeanalizować, jaki kierunek daje ci potem konkretna pracę.
Awatar użytkownika
KOSZTAJOWSKI
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 15:53

Re: Sprawdzone studia

Post autor: KOSZTAJOWSKI »

Moim zdaniem najlepiej będzie wybrać się na jakieś konkretne studia typu prawo albo architektura. Ja bym wolał to drugie, bo bardziej leży mi matematyka niż wos czy historia. A jakie są Wasze typy?

___
https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sty ... agre/53281
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Sprawdzone studia

Post autor: mikksenia »

Nie ma czegoś takiego. Są jedynie studia, na które idziemy i możemy po nich poczuć się dobrze, kompetentnie i przede wszystkim, z nastawieniem na najwyższym przygotowaniu do pełnienia danych funkcji. Jeśli więc myślisz i marzysz o tym, aby studia pedagogiczne Warszawa były zaliczone także u Ciebie, to zajrzyj na https://wsp.edu.pl/ i sprawdź, jak niewiele dzieli Cię od spełnienia tego marzenia.
Awatar użytkownika
heptyczkiewiczIR
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2020, 17:28

Re: Sprawdzone studia

Post autor: heptyczkiewiczIR »

No na pewno medycyna albo prawo.
Awatar użytkownika
monster
Posty: 73
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:45

Re: Sprawdzone studia

Post autor: monster »

Wiecie co, studia oczywiście, są bardzo ważne. Ale ogromne ważne jest to, żeby nie spoczywać na laurach i ciągle się dokształcać. Ja jestem po rehabilitacji i wybieram się na kurs z metody BeBo (trening mięśni dna miednicy) w https://www.beckenboden.com/pl/ temat dość popularny, ale ciągle brakuje specjalistów.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 45
Rejestracja: 14 cze 2020, 21:26

Re: Sprawdzone studia

Post autor: majka »

Ciężko powiedzieć jakie studia są sprawdzone. Ja wychodzę z załozenia że powinno się studiować to co nas interesuje. Jeśli np. interesuje cię budowa i architektura to skorzystaj z oferty tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/2013-02-08-13-01 ... udownictwo Mój mąż jest po budownictwie i bardzo sobie chwalił ten kierunek.
Awatar użytkownika
GORWARCZYK
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 11:40

Re: Sprawdzone studia

Post autor: GORWARCZYK »

Mnie od zawsze interesowała historia i stwierdziłem, że pójdę na studia związane z tym przedmiotem. Obecnie robię doktorat i jestem z tego zadowolony :)

___
http://e-cti.pl/
Awatar użytkownika
WALIGORSKI
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 13:17

Re: Sprawdzone studia

Post autor: WALIGORSKI »

Ciekawa sprawa z tą historią. Też w szkole ją bardzo lubiłem, ale poszedłem na coś zupełnie innego i od pewnego czasu jestem magistrem inżynierem informatyki :)

____
wypłata zysku w spółce komandytowej
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Sprawdzone studia

Post autor: gizwald »

Ja wybrałem bezpieczeństwo wewnętrzne na WSGE w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia i jestem w pełni zadowolony z tych studiów, dobry kierunek, dobra placówka i kadra. Skończyłem studia jako specjalista ds. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, pracę szybko znalazłem, także mogę wszystkim doradzić ten kierunek.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: Sprawdzone studia

Post autor: ArkadiuszK0 »

Ja natomiast jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę edukacyjną przez https://wwszip.pl/ z którymi będziecie mogli liczyć zarówno na świetnych wykładowców, szereg ciekawych i przyszłościowych kierunków i naprawdę fajną atmosferę która sprzyja nauce i rozwijaniu swoich umiejętności oraz zainteresowań. Warto sprawdzić, ponieważ rekrutacja jeszcze trwa i można uzyskać u nich szybką odpowiedź na wszystkie pytania. Ja się zdecydowałem i zdecydowanie nie żałuję!
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Sprawdzone studia

Post autor: mikksenia »

Może studia logistyka Warszawa, które prowadzone są na http://wwsb.edu.pl będą trafionym pomysłem? To bez wątpienia kierunek z przyszłością, który pozwala na rozwinięcie skrzydeł. Wszystko jednak zależy od Ciebie, Twoje zaangażowania oraz pełnej mobilizacji w tych kwestiach aby móc osiągnąć jak najlepsze wyniki i działać prężnie na rynku pracy.
Awatar użytkownika
lesmianowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 15:31

Re: Sprawdzone studia

Post autor: lesmianowicz »

Wydaje mi się, że obecnie bardzo dobrym kierunkiem jest albo psychologia albo jakaś "dzika" filologia typu chińska lub arabska. Dzika z tego powodu, że po prostu nie jest popularna jak angielska czy francuska :)

____
apartamenty Świnoujście
Awatar użytkownika
WaclawBoczet
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 19:58

Re: Sprawdzone studia

Post autor: WaclawBoczet »

Ja myślałem o filologi portugalskiej :)
Awatar użytkownika
_KlEmEnS_
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 10:08

Re: Sprawdzone studia

Post autor: _KlEmEnS_ »

Generalnie jak szedłem na studia to myślałem o tym, żeby wybrać taki kierunek, który w przyszłości da mi jakieś dobre pieniądze. Teraz wiem, że trzeba kierować się tym co rzeczywiście się lubi i to na pewno da ci pieniądze :)

____
składnica kruszywa
Awatar użytkownika
qwe321
Posty: 93
Rejestracja: 27 gru 2019, 13:54

Re: Sprawdzone studia

Post autor: qwe321 »

Piszecie tutaj o medycynie, a ja przychodzę z poradą - jak później po takich studiach znaleźć odpowiednie zatrudnienie. W tym wszystkim, jak najbardziej może Wam pomóc strona https://medbra.in/ Koniecznie zerknijcie na ogłoszenia pracy z branży medycznej. Portal dla takich ogłoszeń jest stworzony.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:33

Re: Sprawdzone studia

Post autor: tobiaszjablonski »

Jeśli ktoś się wybiera na studia zaoczne do Poznania, to warto zadbać o miejsce do spania w weekendy. Ja, gdy chodziłem z reguły zatrzymywałem się w https://expolis.pl/noclegi-studenci/. Bardzo dobra lokalizacja, praktycznie w samym centrum Poznania. Na każdą uczelnie bardzo blisko!
Awatar użytkownika
kolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 10:26

Re: Sprawdzone studia

Post autor: kolaszkowski »

Na studiach najlepsze są zniżki studenckie i nawet nie ma co z tym w ogóle dyskutować. Ogólnie można na tym tyle zaoszczędzić i dzięki temu odłożyć sobie pieniędzy, że głowa mała. Polecam zajrzeć na stronę https://solidschool.pl/znizki-i-ulgi-st ... -studenci/. Fajnie tam przedstawili cały ten temat :)
Awatar użytkownika
xMETUSIEKx
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 10:01

Re: Sprawdzone studia

Post autor: xMETUSIEKx »

Myślę, że nie ma czegoś takiego jak sprawdzone studia. Ktoś może pójść na jakiś "kiepski" kierunek i potem pracować i dużo zarabiać, a ktoś może skończyć np. prawo i nie mieć pracy.

___
https://internetnews.net.pl/forum/
Awatar użytkownika
LukaszGruszto
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:04

Re: Sprawdzone studia

Post autor: LukaszGruszto »

W sumie najlepiej znaleźć coś takiego co Cię najbardziej interesuje.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:52

Re: Sprawdzone studia

Post autor: foxi »

LukaszGruszto pisze: ↑12 wrz 2020, 12:05 W sumie najlepiej znaleźć coś takiego co Cię najbardziej interesuje.
Generalnie tak to wygląda , jednak nie bez znaczenia jest to z jaką łatwością uzyskujemy pracę kończąc określony kierunek studiów. Córka naszych dobrych znajomych nie tak dawną rozpoczęła studia - finanse i rachunkowość - licząc właśnie na to ,że mając takie wykształcenie dużo łatwiej znajdzie pracę niż po innych kierunkach.Jak się poprzegląda oferty pracy dostępne w internecie trudno jej nie przyznać racji..
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Malewicz »

Ja kończyłem Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie a dokładnie instalacje w budownictwie na kierunku inżynieria środowiska, https://wsgk.com.pl/kierunki/ Bardzo jestem zadowolony z uczelni i wyboru ścieżki zawodowej. Pracuję w zawodzie, zarabiam przyzwoicie, dobrze trafiłem.
icon

Re: Sprawdzone studia

Post autor: icon »

Obecnie wybór kierunku studiów jest ogromny. Np. studia medyczne rozdzieliły się na konkretne specjalizacje. Można wpisać np. osteopatia warszawa studia i okazuje się, że jest wiele uczelni z tym kierunkiem. Jednak najważniejsze jest to by nauka nas po prostu interesująca.
AngelinaP

Re: Sprawdzone studia

Post autor: AngelinaP »

Myślę ,że warto iść z duchem czasu i zdecydować się na kierunki artystyczne - teraz brakuje wielu takich osób w różnych branżach. Jesli jesteście z Krakowa lub okolic to warto przejrzeć ofertę pracowni artystycznej Domin - oferują między innymi kursy z modelowania 3d https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ dzięki któremu możemy rozwijać swoje zainteresowania oraz umiejętności co przygotuje nas odpowiednio do wymarzonego kierunku :)
Ricky33

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Ricky33 »

Ja uważam że tak naprawdę jest tylko kilka kierunków studiów które pozwolą znaleźć pracę i przyzwoite zarobki. Jedną z wartych rozważenia opcji są studia administracja Warszawa Stolica przoduje pod względem dobrych uczelni więc warto tam studiować. Jeśli administracja cię nie interesuje to zostają kierunki techniczne ale to ciężki kawałek chleba.
icon

Re: Sprawdzone studia

Post autor: icon »

A może warto rozważyć studia za granicą? Na https://studiawanglii.pl/university/coventry/ jest informacja o kierunkach studiów na jednym z angielskich uniwersytetów. Jak się okazuje możliwości nauki są duże również w innych krajach, więc dla chcącego nic trudnego.
grefatowski

Re: Sprawdzone studia

Post autor: grefatowski »

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak sprawdzone studia.
Baśka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Baśka »

Jak chodzi o sprawdzone studia i miejsce to według mnie słowa klucze brzmią studia Warszawa prawo Kierunek studiów ciężki i wymagający ale gwarantujący również sukces zawodowy i finansowy. Warto poświęcić kilka lat na ciężką naukę żeby później zbierać owoce ciężkiej pracy. Według mnie to jedyny słuszny wybór.
tataninaó

Re: Sprawdzone studia

Post autor: tataninaó »

Moje dziecko chodzi do krakowskiej szkoły rysunku. Nazywa się Artakademia. Istnieje wiele różnych kierunków rysowania, ale najbardziej interesował mnie sam proces uczenia się. Bardzo podobało mi się, że możesz zobaczyć, co dzieje się na warsztatach, wchodząc na ich stronę internetową i online https://artakademia.com/kursy-rysunku-i ... 13-16-lat/, aby zobaczyć, jak rysuje Twoje dziecko.
dodżika

Re: Sprawdzone studia

Post autor: dodżika »

teraz warto zasilać szeregi służby zdrowia :) ja zdecydowałam się na kierunek medyczny, na pielęgniarstwo. Od 2 lat studiuje na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Nauki jest sporo ale to normalne zwłaszcza, ze w przyszłości będziemy bezpośrednio pracować z pacjentem.
CZORNETÓWSKI

Re: Sprawdzone studia

Post autor: CZORNETÓWSKI »

Moim zdaniem studia nie są potrzebne.
wiśka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: wiśka »

Jak chodzi o studia to na pewno administracja oraz prawo będzie odpowiednim i ponadczasowym kierunkiem. Ja chyba jednak wybiorę się na prywatną uczelnie. studia prywatne warszawa według mnie jest lepszym wyborem niż państwówka ponieważ sposób nauczania jest na wyższym poziomie.
Zuśka_06

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Zuśka_06 »

Czy ktoś z was studiował lub jest w trakcie kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Warszawa? Znalazłam taki kierunek w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu. Jest to szkoła z doświadczeniem. Oferta szkoły na stronie https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... agogiczna/
zachomówski

Re: Sprawdzone studia

Post autor: zachomówski »

W sumie teraz nie ma czegoś takiego jak sprawdzone studia, bo kończąc beznadziejny kierunek można sobie znaleźć fajną pracę. Wystarczy chcieć.
hummuś

Re: Sprawdzone studia

Post autor: hummuś »

Nie wiem, co Wam polecić. Ja wiem, że studia osteopatia https://ficomum.org/ są całkiem dobre, ale jakie są opinie ogólnie? Tego wam nie powiem, bo możliwe, że będę to źle wiedzieć. A wy co mi poradzicie? Jakie studia dziś byście dla siebie wybrali? Chętnie o tym poczytam.
Saandruśka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Saandruśka »

Świetnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ nie wiem jakie studia wybrać. Na rynku jest teraz bardzo duża oferta różnych kierunków. Myślałam o studia prywatne Warszawa pedagogika albo dziennikarstwo w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/
żaba

Re: Sprawdzone studia

Post autor: żaba »

Jedna z lepszych stron którą regularnie sprawdzam to ta z książkami https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Można znaleźć tam zarówno fajne książki do czytania jak i podręczniki do szkół, więc warto sprawdzić. Tym bardziej, że mają naprawdę niskie ceny.
kokośka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: kokośka »

Ja również zastanawiam sie nad studiowaniem, interesują mnie finanse i rachunkowość studia magisterskie Jak myślicie to dobry kierunek? chciałabym po studiach dostac pracę jako księgowa w jakiejś korpo lub dużej firmie. Słucham waszych sugestii odnośnie tego kierunku.
oćka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: oćka »

a może uczelnia medyczna? Ja jestem na studiach zaocznych i to na dośc wymagającym kierunku, na fizjoterapii :) wszystko da się pogodzić i studia i prace w tygodniu. Jeśli chodzi o uczelnie to ze swojej strony polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Jestem już na drugim roku :)
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Sprawdzone studia

Post autor: mikksenia »

Na pewno studia dziennikarstwo Warszawa zaoczne są dobrym tropem dla wszystkich osób ceniących dobrą praktykę i konkretną wiedzę. Polecam zatem sprawdzić ten kierunek na https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/ i przygotować się do przyjmowania bardzo konkretnej, a zarazem praktycznej wiedzy, które bez wątpienia będzie bardzo przydatna.
Izuś22

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Izuś22 »

Sprawdzone czyli takie po których jest zatrudnienie? Czasami ciężko dopasować się do aktualnego zapotrzebowania na rynku, w mojej ocenie ważne jest co sami w życiu chcemy robić i jak będziemy dobrzy to praca się znajdzie, mnie interesuje moda i planuje wybrać się na ten kierunek https://mskpu.pl/kostiumografia/
724WojteczęK

Re: Sprawdzone studia

Post autor: 724WojteczęK »

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak sprawdzone studia. Każdy powinien się kierować tym czym się interesuje. Uwierzcie mi, że jeżeli się na to zdecydujecie i to Was w pełni pochłonie to na pewno przyjdą z tego bardzo dobre pieniądze. Tak mi się wydaje :)

___
https://galter.pl/aktualnosci/szafy-metalowe-na-ubrania-bhp/
ońka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: ońka »

To prawda teraz z reguły taka nauka języka niemieckiego czy inne tego typu kursy językowe z reguły odbywają się online. Ja sama uczę się w ten sposób. Jeśli szukacie sprawdzonej szkoły to warto zerknąć na ofertę Structura https://structura.pl/. Indywidualne podejście do ucznia, przystępne ceny kursów, możliwość nauki indywidualnej lub w grupach.
galbinowśki

Re: Sprawdzone studia

Post autor: galbinowśki »

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak sprawdzone studia, bo w sumie każdy lubi coś innego i tak naprawdę każdy nadaje się do czegoś innego. Nie można powiedzieć, że medycyna czy prawo przyniosą nam pieniądze, bo jak się na tym nie znamy to po prostu nie będziemy w tym dobrzy.
łukasz9032

Re: Sprawdzone studia

Post autor: łukasz9032 »

To może jakiś kierunek z logistyką? Bo to w końcu bardzo potrzebny i również przyszłościowy zawód. Na uczelni https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadza ... ,wk14.html , która jest znana i na wysokim poziomie, znajdziecie taki kierunek, jak zarządzanie w logistyce międzynarodowej. Wiele osób bardzo chwali ten kierunek.
Zuzankać

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Zuzankać »

A czym się interesujesz? Jakimi kierunkami? Zerknij sobie tutaj https://mskpu.pl/2018/07/27/wiktoriaomskpu/ o ile interesuje cię kostiumografia i te tematy, dla mnie to jedyna droga od wielu lat mam takie zainteresowania i z tym wiąże swoją przyszłość / pracę karierę itp.
Śnieżka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Śnieżka »

Oczywiście wszystko zależy od zainteresowań. Myślę jednak, że miejsce, gdzie będziemy studiować również ma znaczenie. Zobacz ofertę https://www.ssw-sopot.pl/ .Sopocka Szkoła Wyższa to doskonałe miejsce do studiowania – szeroka oferta edukacyjna, doskonałe warunki kształcenia, przyjazna atmosfera, bogate życie studenckie.
niśka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: niśka »

galbinowśki pisze: ↑08 kwie 2021, 11:14 Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak sprawdzone studia, bo w sumie każdy lubi coś innego i tak naprawdę każdy nadaje się do czegoś innego. Nie można powiedzieć, że medycyna czy prawo przyniosą nam pieniądze, bo jak się na tym nie znamy to po prostu nie będziemy w tym dobrzy.
Prawda każdy wybiera coś innego. Według swoich zainteresowań więc trudno radzić tak ogólnie. Moją uwagę ostatnio przykuł system cloud academy i o nim proponuję poczytać tak aby wiedzieć co proponują.
aguś044

Re: Sprawdzone studia

Post autor: aguś044 »

Myślę o studiach na wydziale architektury, no ale najpierw trzeba podszkolić swój rysunek i w tym momencie zainteresowała mnie oferta szkoły https://www.formatstudio.com.pl/. Myślę, że jak najbardziej będę zadowolona z całej dostępnej tutaj oferty. Koniecznie też sobie sprawdźcie.
pewką

Re: Sprawdzone studia

Post autor: pewką »

Możesz śmiało zająć się robotyką czy przemysłem, potem możesz tworzyć takie maszyny https://www.panrobot.com/ . Obecnie automatyka i robotyka się rozwijają, na halach przemysłowych głownie operuje się maszynami, także jak sami rozumiecie, ta branża ma wielkie szanse na ogromny skok rozwojowy.
Oluśka76

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Oluśka76 »

Od jakiegoś czasu zaczęła interesować mnie psychologia kryminalna Kraków. Czy znacie szkoły, które oferują takie kierunki? Zależy mi na uczelni z prestiżem. Jak na razie znalazłam Akademię Ignatianum. Czy znacie? https://ignatianum.edu.pl/katedry-instytut-psychologii
fiżka

Re: Sprawdzone studia

Post autor: fiżka »

Wszystko zależy od tego czym się interesujecie. jeśli są to studia medyczne to na pewno warto rozważyć naukę na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie https://mum.edu.pl/. ja sama jestem tu teraz na pielęgniarstwie na drugim roku. jest okej, poziom i organizacja zajęć na bardzo wysokim poziomie.
haniś

Re: Sprawdzone studia

Post autor: haniś »

A może wzornictwo? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na takie kierunki, które są przyszłościowe i można po nich szybko znaleźć odpowiednia pracę. Tutaj https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Nie da się ukryć, że taka opcja jest godna rozważenia.
Słowacki

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Słowacki »

Moim zdaniem lektor języka angielskiego jest zawodem z przyszłością! Poczytajcie jakie możliwości macie jako lektor https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Żeby spełniać się w pracy lektora języka angielskiego lub innego, należy przede wszystkim posiadać niezbędne, wymagane na tym stanowisku kwalifikacje zawodowe, a także trzeba być osobą otwartą, komunikatywną oraz twórczą. Znajomość odpowiednich metod czy technik pracy (grupowej i indywidualnej) umożliwi lektorowi prowadzenie zróżnicowanych zajęć pod względem różnych potrzeb kursantów czy pracy z uczniem dorosłym.
Aguuś

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Aguuś »

Czy ktoś z was jest na kierunku psychologicznym i może podzielić się opinią? Możecie polecić jakieś dobre uczelnie psychologia studia Kraków. Do tej pory znalazłam Akademię Ignatianum. Czy znacie tą uczelnię? Czekam na opinie https://ignatianum.edu.pl/instytut-psyc ... ns-nau-dyd
Danką

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Danką »

Jak na razie nie myślę o podyplomówce. Raczej skłaniam się ku studiom II stopnia na https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz-2st/ . Później będą to raczej kursy i warsztaty doszkalające. Uważam, że obecnie najlepsze co mogę zrobić to zainwestować w swoją przyszłość właśnie na studiach.
Sławomir

Re: Sprawdzone studia

Post autor: Sławomir »

W trakcie moich przygotowań do testów do policji, korzystałem z materiałów do nauki ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/test-wiedzy-do-policji test wiedzy policja . Dzięki opracowanym odpowiedziom do oficjalnych pytań, mogłem się w krótki czasie bardzo dobrze przygotowac.
EduKot

Re: Sprawdzone studia

Post autor: EduKot »

Na pewno warto rozważyć studia w Anglii https://educat.study/pl/studia-w-anglii To zawsze start w innej kulturze, dobre nowe relacje no i na pewno świetny język
ODPOWIEDZ