Sprawdzony przewoźnik

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
mirosława
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 3:27

Sprawdzony przewoźnik

Post autor: mirosława »

Cześć wam. Jak sądzicie, trudno jest znaleźć sprawdzonego przewoźnika krajowego lub międzynarodowego? Ja zwykle kieruję się poleceniami i tak właśnie kilka razy już wynajmowałam autobus z kierowcą. Udało mi się zresztą znaleźć świetnych specjalistów, z którymi nawet długa podróż nie stanowi kłopotu. A wy, jakie macie w tej kwestii doświadczenie?
Awatar użytkownika
Jedrzej
Posty: 12
Rejestracja: 05 lip 2019, 8:22

Re: Sprawdzony przewoźnik

Post autor: Jedrzej »

Warto się spytać czy ma wykupione OCP dla przewoźników https://www.fullpolisa.pl/wylicz-skladk ... zewoznika/. Jest to ubezpieczenie, które przewoźnik powinien mieć.


Warto się zapoznać
https://www.ot1.pl/ocp-przewoznika-czym ... o-wykupic/
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Sprawdzony przewoźnik

Post autor: ziolka »

Ja osobiście nie korzystam z usług takich przewoźników. Bezpieczniej się czuję, kiedy to sama prowadzę samochód i mam pełen komfort. Jadę gdzie chcę i o której chcę. Jak coś, to wypożyczalnia samochodów Warszawa ma świetne warunki - polecam wam sprawdzić, zanim podejmiecie jakąś decyzję w tym kierunku.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Sprawdzony przewoźnik

Post autor: melanina »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.mjpautokary.pl/
ODPOWIEDZ