Studia

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Psychologg

Studia

Post autor: Psychologg »

Dzień dobry, co sądzicie o kierunku studiów Psychologii? Chciałbym spróbować swoich sił ze względu na to żeby pomóc młodym w ich dorastaniu. https://studiapsychologiczne.pl/
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Studia

Post autor: mikksenia »

Dobrą drogą jest wybranie takiej opcji, która umożliwi Ci pójście o krok dalej i postawi Ci wyzwanie. Możliwe, że administracja bielsko-biała będą dobrym pomysłem dla każdego, kto docenia jakość i dopracowanie pod wieloma względami i chcę uzyskać jeszcze więcej. Polecam zatem zajrzeć na stronę uczelni https://wseh.pl/ i poznać wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 339
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Studia

Post autor: ziolka »

Jeżeli interesują was studia podyplomowe w kierunkach związanych z oświatą, to koniecznie powinniście zapoznać się z ofertą przygotowaną przez https://www.podyplomowka.edu.pl/zapisy- ... odyplomowe Na tej stronie znajdziecie wszystkie informacje, jakie wymogi należy spełnić aby zapisać się do nich na studia.
alala

Re: Studia

Post autor: alala »

jeśli planujecie wybrać się na kierunki medyczne i interesuje Was np pielęgniarstwo czy fizjoterapia to myślę, ze ciekawą ofertę ma Warszawska Akademia Medyczna. Szkoła jest uznawana za pierwszą w kraju niepubliczną uczelnię medyczną akademicką, to ogromne wyróżnienie :)
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 146
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Studia

Post autor: Gabar »

Kierunków studiów jest naprawdę dużo i co roku powstają jakieś nowe, patrząc na to jak wygląda rynek pracy i jakie się tworzą zapotrzebowania. Trzeba poszukać czegoś dla siebie.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 247
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Studia

Post autor: hellomyfriend »

Rozważenie podjęcia studiów mając pracę to dobry pomysł. Szczególnie teraz, gdy dostępna jest opcja edukacji online. Na przykład, na stronie https://ult.edu.pl/studia-online/ dostępna jest oferta studiów online, eliminujących konieczność częstych zjazdów – wymagane jest zaledwie trzykrotne stawiennictwo. Jest to dla mnie istotne, biorąc pod uwagę ograniczony czas dostępny na tradycyjne studia dzienne lub niestacjonarne.
Majkel_

Re: Studia

Post autor: Majkel_ »

Wybierając kierunek studiów, dobrze jest wstrzelić się w rynek i jego zapotrzebowanie. Jeśli interesuje Cię rozwijanie kariery w obszarze zarządzania, warto rozważyć project management studia https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/m ... management Jest to dziedzina, która stale się rozwija i cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony pracodawców. Zarządzanie projektami pozwala firmom skutecznie planować, wdrażać i kontrolować różnorodne inicjatywy, co przekłada się na osiąganie celów strategicznych i sukces rynkowy.
majula

Re: Studia

Post autor: majula »

Jesli ktos z was nie jest jeszcze zdecydowany na konkretny kierunek, to moze warto rozwazyc od szkoly policealnej https://www.collegium.com.pl/ tu maja naprawde ciekawą ofertę
Bozzik

Re: Studia

Post autor: Bozzik »

Studia to ważna część naszej edukacji, abyśmy przede wszystkim kształcić się w kierunku który w szczególności jest dla nas interesujący i pozwoli znaleźć lepszą pracę. Dlatego też warto zajrzeć w wolnej chwili na stronę Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości, gdzie będziecie mogli sprawdzić dostępne opcje kierunków https://wwszip.pl/studia-jednolite-magi ... ychologia/ i też przekonaj się jak dokładnie będzie przebiegała rekrutacja lato 2024, także macie jeszcze trochę czasu na obranie odpowiedniego kierunku studiów II stopnia dla siebie.
lupina

Re: Studia

Post autor: lupina »

Jeżeli potrzebujecie wsparcia w zakresie pisania pracy dyplomowej po angielsku, to myślę, że tutaj https://www.pisaniepracpomoc.pl/pisanie ... angielsku/ będziecie w stanie znaleźć kompetentną osobę, która może wam w tym pomóc. Wzór takiej pracy jest w pełni przygotowany pod antyplagiat i zawsze przechodzi weryfikację na każdym możliwym systemie. Myślę, że warto sobie to rozważyć
pola09322

Re: Studia

Post autor: pola09322 »

Myślicie nad tym, aby pójść na studia? Jeśli tak, to z pewnością wiecie, że najtrudniejszy jest tutaj wybór tego odpowiedniego kierunku. Na stronie https://ultswiecie.edu.pl/jakie-studia- ... ydowanych/ możecie sprawdzić fajny poradnik dotyczący wyboru najlepszego kierunku. Myślę, że wielu osobom może się przydać.
ODPOWIEDZ