stylizacja a wizerunek

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
majabe
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2019, 15:20

stylizacja a wizerunek

Post autor: majabe »

Ostatnio spotkałem się z taką ciekawostką, potencjalnie przydatną w biznesie. Chodzi o to, że podobno lepiej zapamiętuje się te osoby, które swoim strojem łamią konwenanse. Czyli na przykład na jakieś spotkanie z kontrahentem zakładają elegancki garnitur, błyszczące laczki, a do tego drewnianą muszkę z https://www.woodwear.pl/ albo coś innego o równie nietypowym stylu. Tam wprawdzie była mowa o czerwonych trampkach i zegarku z Myszką Miki, ale zasada jest ta sama.
To faktycznie działa, ktoś miał okazję wypróbować podobną "strategię" w relacjach międzyludzkich?
ładniucha

Re: stylizacja a wizerunek

Post autor: ładniucha »

Wiadomo nie od dzisiaj,że ludzie odważni,dbający o swój własny wizerunek i mający styl i wyczucie w modzie osiągają większe sukcesy,zdobywają wymarzone i prestiżowe stanowiska.Nie ma nic gorszego od braku własnego stylu,dlatego tak ważne jest by podążać za modą,by wybierać rzeczy nietuzinkowe,tradycyjne,które dodają stylizacji pazura,ale nie przysłaniają nas samych.Doskonałym dodatkiem,który sprawdza się zawsze i wszędzie jest elegancka,nowoczesna torebka,najlepiej uszyta z naturalnej skóry,od marki ADAM BARON https://adam-baron.pl/dla-niej
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Re: stylizacja a wizerunek

Post autor: lanstron »

Jeśli chodzi o mnie, to lubię nosić biżuterie i jak mam tylko chwilę, to wchodzę na stronę https://edibazzar.pl/ i szukam czegoś nowego dla siebie. Według mnie każdy u nich znajdzie coś odpowiedniego właśnie dla siebie, bądź bliskiej osoby.
Crójka

Re: stylizacja a wizerunek

Post autor: Crójka »

majabe pisze: ↑09 paź 2020, 11:28 Ostatnio spotkałem się z taką ciekawostką, potencjalnie przydatną w biznesie. Chodzi o to, że podobno lepiej zapamiętuje się te osoby, które swoim strojem łamią konwenanse. Czyli na przykład na jakieś spotkanie z kontrahentem zakładają elegancki garnitur, błyszczące laczki, a do tego drewnianą muszkę z https://www.woodwear.pl/ albo coś innego o równie nietypowym stylu. Tam wprawdzie była mowa o czerwonych trampkach i zegarku z Myszką Miki, ale zasada jest ta sama.
To faktycznie działa, ktoś miał okazję wypróbować podobną "strategię" w relacjach międzyludzkich?
Zrobię podobnie. Bardzo fajny pomysł
Głucha

Re: stylizacja a wizerunek

Post autor: Głucha »

Myślę, że każda kobieta lubi dbać o swój wizerunek i oczywiście właściwa stylizacja jest zawsze bardzo ważna. Ja jeszcze mogę przyznać, że doskonałą sprawą są włoskie torebki ze skóry. Nawet całkiem niedawno ja taką torebkę ze skóry kupowałam w https://bonafora.pl/Torebki-ze-skory i jestem zachwycona z mojego wyboru.
ODPOWIEDZ