System płatności ratalnych do sklepu online

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: Tomik00 »

Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór systemu płatności ratalnych? Jeśli tak, to na kogo postawić w przypadku rozwiązań do sklepów internetowych zbudowanych na Wordpress, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: ArkadiuszK0 »

Ja zdecydowałem się postawić na Wordpress także z polecenia i efekty są w pełni zadowalające. Dużo łatwiej jest sprzedawać większe ilości droższych produktów, oni zapewniają dobre warunki dla naszych klientów i szybko rozpatrują wnioski i też kontakt z obsługą bez najmniejszych zarzutów.
Awatar użytkownika
qwe321
Posty: 93
Rejestracja: 27 gru 2019, 13:54

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: qwe321 »

Jeśli chodzi o jakimkolwiek systemie płatności to mnie wielokrotnie polecano https://www.dotpay.pl/ Myślę, że w końcu postawię na ich ofertę i wybiorę taki system do mojego sklepu internetowego, który zaczął się prężnie i dość dobrze rozwijać, więc trzeba ułatwić płatności klientom.
Awatar użytkownika
Mim5wqe
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:37

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: Mim5wqe »

to dość wygodne rozwiązanie.
-
kampanie reklamowe google wrocław
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: Ezzi »

Jak najbardziej warto pójść w kierunku systemów ratalnych, jeśli chcecie rozwijać swój biznes internetowy i docierać do większego grona klientów, którzy też nie zawsze mogą sobie pozwolić na duże jednorazowe wydatki w przypadku drogich produktów. Platforma Ratalna daje u nas radę!
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: Tomik00 »

Czyli już pierwsze podpowiedzi mam, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że temat się bardziej rozrośnie!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: Eliza111 »

Jeśli prowadzicie swój sklep online to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.przelewy24.pl/blog/e-commer ... ternetowym i zobaczcie co oni mają do zaoferowania. To bardzo interesujące co oni tutaj piszą. Mają bloga gdzie jest mnóstwo pomocnych informacji dla tych osób co prowadzą internetową sprzedaż.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: ArkadiuszK0 »

Nie ma za co i oczywiście mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak być powinno.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: System płatności ratalnych do sklepu online

Post autor: tara34 »

Też prowadzimy sprzedaż online i ostatnio mieliśmy problem ze sprzedażą. Stało się tak jak zmieniliśmy konsultantów. Osoby z doświadczeniem ale jednak nie wiedziały jakie są techniki sprzedaży które się sprawdzają u naszych klientów. Zobaczcie na http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ o czym mówię. Naprawdę po zmianie sposobu rozmowy z klientami - zaczęli oni kupować towar. szczególnie sprawdza się technika cecha - technika - korzyść ale totalnie bez nachalności w rozmowie. Technika pozornego wyboru też się sprawdza przy rozmowach telefonicznych z klientami. A jakie inne są jeszcze techniki to dowiecie się na stronie.
ODPOWIEDZ