Systemy tarasowe

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Kołcz25

Systemy tarasowe

Post autor: Kołcz25 »

W tym roku zamierzam brać się za taras i szukam dostawcy sprawdzonych systemów tarasowych. Póki co stawiam na ofertę firmy https://www.drutex.pl/ bo to lider stolarki. Nie tylko mają atrakcyjne ceny ale także wysoką jakość. Dzięki nim będę mieć piękne wyjście na taras i miejsce wypoczynku.
grześśśś

Re: Systemy tarasowe

Post autor: grześśśś »

Na taras to ja ci polecam tutaj https://gardenspace.pl/romantyczny-taras zmawiać meble i dodatki. Ja mam je już długo i nie zamienił bym na inne żadne. Stylowe i wygodne, jakość dobra więc jak tego szukasz w meblach tarasowych to na pewno też będziesz zadowolony.
zdł

Re: Systemy tarasowe

Post autor: zdł »

Na tarasie mamy kamienny dywan, jest to bardzo dobry materiał, odpowiedni dla nas, bo chcieliśmy mieć na tarasie taką antypoślizgową powierzchnię. Taki kamienny dywan wykonała u nas firma ResinTech https://www.fotofloor.pl/homepage/kamienne-dywany/ z Ostrowa Wielkopolskiego. Jest to powierzchnia o wyjątkowej szczelności i mocy, jest ona wykonana z naturalnego, barwionego materiału, prezentuje się świetnie. Szczerze wam polecam, nie tylko sam materiał, ale także firmę, bo oni podłogę wykonali w korzystnej cenie, szybko i dokładnie.
dorź

Re: Systemy tarasowe

Post autor: dorź »

Na pewno musisz pomyśleć o jakimś wykończeniu na taras. Dobrze sprawdzi się marmur albo granit. Jeżeli mieszkasz na terenie Poznania lub okolic to polecam ci zgłosić się do firmy http://poznan.onyxmarmury.pl/ Z nimi wykonasz świetne kamienne wykończenia na tarasie.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Systemy tarasowe

Post autor: Bella »

Jeśli planujecie właśnie remont Waszego tarasu, to polecam zajrzeć na stronę https://fabrykatarasow.pl/. Znajduje się tam oferta firmy Fabryka Tarasów, która ma do zaproponowania między innymi wysokiej jakości kompozytowe deski tarasowe. Co powiecie na takie rozwiązanie?
kaktuś

Re: Systemy tarasowe

Post autor: kaktuś »

Hej. Chciałabym was zapytać, do kogo powinnam się zgłosić w kwestii tarasu z drewna? Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym miejscu https://www.lenta.pl/montaz-tarasu-z-de ... ozytowych/ ale wolałabym poznać jeszcze wasze zdanie na ten temat. Bylibyście w stanie mi coś na ich temat powiedzieć
ODPOWIEDZ