Szkoła rodzenia

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Lukrecjaa
Posty: 84
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:08

Szkoła rodzenia

Post autor: Lukrecjaa »

Zawsze zastanawiałam się nad szkołą rodzenia, nie jestem jeszcze w ciąży ale czy wy drogie mamy byłyscie może? zainteresowała mnie strona http://centrum-mam.pl i tak się zastanawiam czy poszłabym na takie lekcje z męzem.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Bella »

Do porodu, podobnie zresztą jak i do samej ciąży, warto się dobrze przygotować :) Na pewno nie zaszkodzi jak najwięcej poczytać sobie na ten temat :) Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/3-t ... darz-ciazy znajdziecie kalendarz ciąży z opisem trzeciego tygodnia. Polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 95
Rejestracja: 02 mar 2019, 9:58

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Tereska087 »

Z pewnością taka szkoła jest bardzo przydatna, bo przygotowuje kobiety do porodu i tego co ma nastąpić. Dlatego według mnie lepiej do niej uczęszczać. U mnie do porodu zostało jeszcze mnóstwo czasu i póki co muszę się jakoś uporać z mdłościami. Słyszałam, że na ten problem bardzo są pomocne naturalne kropelki Imbifem - https://imbifem.pl/ na bazie imbiru. Spożywane na samo lub rozpuszczone w wodzie szybko i skutecznie niwelują uczucie mdłości i sprawiają, że znacznie rzadziej dochodzi do wymiotów. A te są z kolei bardzo niebezpieczne bo mogą doprowadzić nawet do odwodnienia organizmu.
Awatar użytkownika
eliqa
Posty: 33
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:47

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: eliqa »

Znalazłam fajny darmowy kurs online https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ mają tam sporo materiałow i można ze specjalistami porozmawiać na czacie, można się na spokojnie przygotowac do porodu w domu.
ODPOWIEDZ